• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

TUNÇ, ZONGULDAKSPORA DESTEK ÇAĞRISINDA BULUNDU

19 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
583 defa okundu.
TUNÇ, ZONGULDAKSPORA DESTEK ÇAĞRISINDA BULUNDU

banner11

TUNÇ, ZONGULDAKSPORA DESTEK ÇAĞRISINDA BULUNDU

Diyanet-Sen Zonguldak Şube Başkan yardımcısı ve Çaycuma İlçe Başkanı Başkanı Kenan Tunç, çağrıda bulunarak Zonguldaklıları sms kampanyasına katılmaya ve destek olmaya davet etti.

Kombine bilet, SMS kampanyasına katılım ve Zonguldakspor ruhu üzerine yazdığı şiir ve yazılarla Zonguldakspor’a maddi ve manevi destekleriyle gerçek bir Zonguldakspor sevdalısı olan Diyanet-Sen Çaycuma İlçe başkanı Kenan Tunç’un Zonguldakspor taraftarına çağrısına şöyle konuştu:
“Değerli Zonguldaklı kardeşlerim; Zonguldakspor kulüp başkanımız Süleyman Caner bir basın kuruluşuna yaptığı bir açıklamada içi kan ağlayarak takıma sahip çıkılmadığını, stattaki panolara reklam verenlerin bile iki üç kişi dışında borçlarını ödemediğini söyledi. Başkanın zaman zaman göz yaşları içinde yaptığı bu açıklamalar her duyarlı Zonguldaklı gibi bizim de yüreğimizi burktu. Başkanın verdiği bilgilere göre on binlerce taraftarı olan Zonguldakspor’un 5 (Beş) tl’lik sms yardım kampanyasına bile sadece 432 kişi katılmıştır. Söyler misiniz Allah aşkına, ” Bu kadar da yerin altında var” diye onurla söylediğimiz bu sözler nerede ? Nerede yerin altında ve üstünde olan on binler ? Bu takımın gücü sadece bu kadar mı? Sadece 432 kişi miyiz biz arkadaşlar ? Hani maç başı seyirci ortalaması en fazla olan takım bizdik. Hani biz başkaydık ? Ne oldu bize ? Neden bu ilgisizlik ? Bir elin nesi var iki elin sesi var demiş atalarımız. Bir 5 Tl’den ne olur demeyelim lütfen. Damlaya damlaya göl olur. Biz daha ölmedik, bu takım sahipsiz değildir diyorsak lütfen sms kampanyasına katılarak desteğimizi gösterelim. Yoğun işlerine rağmen mesaisinin büyük bölümünü Zonguldakspora ayıran çok değerli kulüp başkanımıza da sahip çıkalım. Böyle değerli bir başkanı üzmek ve ağlatmak Zonguldakspor taraftarına asla yakışmaz. Onu mutlu etmenin tek yolu Zonguldaksporumuza maddi ve manevi katkılarımızı esirgemeyip destek olmaktan geçiyor. Haydi şu işe bir el atalım da sms kampanyasında ibre on binlere çıksın. Ama lütfen en kısa zamanda başlayalım.Kampanyaya destek olalım. Bu sene inşallah çıkalım şu 2.lige. Efsane yeniden geriye dönsün. Unutmayalım ki efsaneler sözle de geri dönmüyor. Mutlaka elimizi taşın altına koymamız lazım. Artık elimizi cebimize atalım lütfen. Bu şehir bizim, bu takım bizim. Ekmeğini yiyip suyunu içtiği şehrinden beş lirasını esirgemeyen gerçek Zonguldaklılara ve Zonguldakspor sevdalılarına selam olsun.”

14

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN