• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4688
  • Dünkü Görüntülenme: 438
  • Toplam Görüntülenme: 4417041

TUNÇ, MEMUR-SEN ÇAYCUMA İLÇE BAŞKANLIĞI’NA SEÇİLDİ

8 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
541 defa okundu.
TUNÇ, MEMUR-SEN ÇAYCUMA İLÇE BAŞKANLIĞI’NA SEÇİLDİ

TUNÇ, MEMUR-SEN ÇAYCUMA İLÇE BAŞKANLIĞI’NA SEÇİLDİ

Memur-Sen Çaycuma ilçe temsilcisini belirlemek için Çaycuma Öğretmen evinde seçim yapıldı.
Memur-Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar’ın Başkanlığı’nda gerçekleşen seçimde Başkanlık için Diyanet-Sen Çaycuma İlçe temsilcisi Kenan Tunç ve Eğitim-Bir-Sen İlçe temsilcisi Ersoy Salman aday oldu. 6 bileşen sendika temsilcisinin oy kullandığı seçim sonucunda Diyanet-Sen Çaycuma ilçe başkanı Kenan Tunç, seçimi kazanarak Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı oldu. Memur-Sen ilçe başkanı Kenan Tunç, seçimin ardından bir teşekkür konuşması yaptı.
Tunç konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
“Memur-Sen Çaycuma ilçe temsilciliği için yapılan seçim sonucunda teveccüh gösterip beni Başkanlığa layık gören bütün sendika başkanlarıma ve demokratik bir şekilde aday olan Eğitim-Bir-Sen ilçe başkanımız sevgili Ersoy Salman kardeşime çok teşekkür ediyorum. Ayrıca her zamanki bilge kişiliği ile bu seçimin en güzel şekilde gerçekleşmesini sağlayan kadim dostum, Memur-Sen il başkanımız sayın Kamuran Aşkar’a, Eğitim-Bir-Sen şube Başkanımız Sayın Sadettin Dede’ye, Bem-Bir-Sen il başkanımız sayın Veysel Özkan’a ve Eğitim-Bir-Sen eski ilçe başkanımız sayın İhsan Günay’a çok teşekkür ediyorum.”
“Bugünden itibaren Memur-Sen adına Çaycuma’da yeni bir dönem başlamıştır. Bu dönemde Çaycuma’daki Memur-Sen’e bağlı bütün sendikalarımızla koordineli bir şekilde ve daha çok bir araya gelerek ‘Öncü Medeniyet, Güçlü Sendika, Büyük Türkiye ve 1 milyon üye’ hedefimize ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu sevdaya gönül veren bütün arkadaşlarımı, kardeşlerimi Memur-Sen çatısı altında toplanmaya ve büyük Türkiye davasının büyüme çıtasını hep beraber daha yüksek zirvelere çıkarmaya davet ediyorum. Bu sonucun başta büyük Memur-Sen ailesi olmak üzere Çaycumamız’a, Zonguldak’ımıza ve bütün milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Bize verilen bu ulvi görevde yüce Allah yar ve yardımcımız olsun.”

171

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN