• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 788
  • Dünkü Görüntülenme: 224
  • Toplam Görüntülenme: 4741479

Tunç, Bartınsporlu futbolculara destek verdi…

11 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
726 defa okundu.
Tunç, Bartınsporlu futbolculara destek verdi…

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartınsporlu futbolcuları Atatürk Şehir stadında ziyaret ederek, yeni sezonda başarılar diledi, antrenman maçını izledi. Kulüp başkanı ile bir araya gelerek, Bartınspor’a bu sezon da destek olmaya devam edeceklerini ve Bartın halkının 3.lig özleminin bu yıl giderileceğini söyledi.

Milletvekili Tunç, beraberinde AK Parti İl Başkanı Hüseyin Manav, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut ile bir araya geldi. Başkan Bulut ile Bartınspor’un yeni sezonda ihtiyaçlarını görüşen Milletvekili Tunç, kulübe maddi destek vermeye devam edeceklerini söyledi.  Mehmet Bulut ise Milletvekili Tunç’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut ile birlikte takımın Atatürk Şehir Stadında devam eden antrenmanını izleyen Milletvekili Tunç, teknik ekip ve futbolcularla tanıştı. Yeni sezonda başarılar diledi. Bartınspor kulübü başkanı Mehmet Bulut, teknik ekip ve futbolcular Milletvekili Tunç’a ziyaret ve destekleri için teşekkür ettiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN