• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 138
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684341

TORUNUNU KURTARMAK İSTERKEN KENDİSİ DE BOĞULUYORDU

2 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
891 defa okundu.
TORUNUNU KURTARMAK İSTERKEN KENDİSİ DE BOĞULUYORDU

TORUNUNU KURTARMAK İSTERKEN KENDİSİ DE BOĞULUYORDU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde torununun boğulma tehlikesi geçirdiğini gören ve kurtarmak için kendisi de denize atlayan dede boğulmaktan son anda kurtuldu. Dede ve torun aynı ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Olay, Ereğli ilçesine bağlı Mervealtı mevkisinde ki plajda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ailesi ile birlikte gittiği plajda serinlemek için denize giren Şirin Gül Akbaba (14), boğulma tehlikesi geçirdi. Torununun suyun içerisinde batıp çıktığını gören dedesi Beşir Men (60) suya atlayarak kendisini kurtarmak istedi. Torununu alarak deniz kıyısına çıkarmayı başaran Beşir Men, kendisi de boğulma tehlikesi geçirdi. Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 sağlık görevlileri önce Şirin Gül Akbaba ardından da kendisini kurtaran dedesi Beşir Men’e müdahalede bulundu. Sağlık ekipleri ve vatandaşların yardımları ile deniz kıyısından sedye ile alınarak ambulansa taşınan Şirin Gül Akbaba’ya burada da müdahale edildi. Dede Beşir Men de çevredekilerin yardımı ile torununun bulunduğu ambulansa taşındı. Dede ve torun aynı ambulansla Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.
Jandarma olayla ilgili olarak soruşturma başlattı.

ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİNDE TORUNUNUN BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİRDİĞİNİ GÖREN VE KURTARMAK İÇİN KENDİSİ DE DENİZE ATLAYAN DEDE BOĞULMAKTAN SON ANDA KURTULDU. DEDE VE TORUN AYNI AMBULANSLA HASTANEYE KALDIRILDI. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİNDE TORUNUNUN BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİRDİĞİNİ GÖREN VE KURTARMAK İÇİN KENDİSİ DE DENİZE ATLAYAN DEDE BOĞULMAKTAN SON ANDA KURTULDU. DEDE VE TORUN AYNI AMBULANSLA HASTANEYE KALDIRILDI. 

KDZ. EREĞLİ'DE BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİREN DEDE İLE TORUNUNA SAĞLIK EKİPLERİ MÜDAHALE ETTİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

KDZ. EREĞLİ’DE BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİREN DEDE İLE TORUNUNA SAĞLIK EKİPLERİ MÜDAHALE ETTİ.

KDZ. EREĞLİ'DE BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİREN ŞİRİN GÜL AKBABA'YI DEDESİ BEŞİR MEN, KURTARDI. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

KDZ. EREĞLİ’DE BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİREN ŞİRİN GÜL AKBABA’YI DEDESİ BEŞİR MEN, KURTARDI. 

TORUNUNU KURTARMAK İSTERKEN KENDİSİ DE BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİREN BEŞİR MEN, AMBULANS İLE HASTANEYE KALDIRILDI. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

TORUNUNU KURTARMAK İSTERKEN KENDİSİ DE BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİREN BEŞİR MEN, AMBULANS İLE HASTANEYE KALDIRILDI.

11759065_10152992815792304_1507490619_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN