• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 818
  • Dünkü Görüntülenme: 1028
  • Toplam Görüntülenme: 4046595

THY uçuşu iptal etti, yolcular yine mağdur oldu!.

6 Ekim 2019
2 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6017 defa okundu.
THY uçuşu iptal etti, yolcular yine mağdur oldu!.

İstanbul Havalimanından kalkacak olan THY’na ait TK2733 sefer sayılı uçak uçuş saatine kısa bir zaman kala iptal edildi. İptal edilmesinin nedeninin şiddetli yağış olarak açıklandı.

Dün Zonguldak Havalimanından Dusseldorf’a gidecek olan Atlas Global Hava yolu şirketinin yolcularının bavullarını almadan gidişi ve bugünde İstanbul-Zonguldak seferini yapacak olan THY TK 2733 sefer sayılı yolcu uçağı bu sabah saat 09.50’de uçuşunu iptal ederek yine havalimanında bekleyen yolcuları mağdur konumda bıraktı. İptal edilmesinin ana gerekçesi şiddetli yağış olarak açıklandı.

Çok sayıda yolcu uçağın kapısının bulunduğu alanda uçuşun iptal edilmesinin ardından bavul ve bagaj kısmına yönlendirildi. Öte yandan yolcular uçuşun iptal edilmesinin ardından THY’na ve yetkililere sitemde bulundu. Vatandaşlar; “Yine mağdur bıraktın Zonguldaklıları. Dün bavulları Zonguldak’ta mağdur bıraktın. Bugün insanları İstanbul’da mağdur bıraktın. Uçağın kapısına varınca iptal edilen uçuş hayatımızda görmedik. Bu kadar yüzsüzlük olmaz bir görevli gelip özür dileyip durumu anlatmak yerine tabelaya iptal yazıp bitsin bu iş. Ayıp be. Hiçbir yardımcı yoktu ortalıkta. Ona buna sorarak kendi işimizi kendimiz gördük. Bagajları geri alabilmemiz için aşağı git yukarı git emir veriyorlar beyefendiler hanımefendiler. Bilet iade için omuzlarını yukarı atıp iptal olabilir yapacak yok ne yaparsan yap demek istiyorlar.” şeklinde yetkililere isyan ettiler. (Haber Merkezi)

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.
  • Şiddetli Yagiş tamam olabilir ama Seferi neden Iptal ediyollar? Zonguldak Havaalani 7/24 Açik degilmi?
    6 Ekim 2019 14:05
  • ALLAH yar ve Yardimcimiz olsun Zonguldaklilar. Bu bir Zonguldaģa Zonguldaklilara yapilan bir Hakaret görüyorum, saygisizlik. Insan Haklari diye birşey var kimse kimsenin Hayatini boşyere harcamaya Yükümlü deģildir.
    6 Ekim 2019 13:41

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN