• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 30
  • Dünkü Görüntülenme: 224
  • Toplam Görüntülenme: 4740721

Taraftar Yürümeye Kararlı, Hedef ANKARA.!

29 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
710 defa okundu.
Taraftar Yürümeye Kararlı, Hedef ANKARA.!

TARAFTAR YÜRÜMEYE KARARLI, HEDEF ANKARA.!

İstanbul’da bulunan Zonguldak Kömürspor taraftarı, Zonguldak’ta bulunan Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunun yıkılıp yeniden yeni bir stat yapılabilmesi için Ankara’ya yürüyüş düzenliyor.

Merkezi İstanbul Gürpınar’da kurulan İstanbul Zonguldaksporlular Derneği yönetimi ile Gurbetçi Elmaslar 67 gurubundan Aytekin Masalcı ve Ferdi Dağcıgeçtiğimiz gün karar alarak Zonguldak’ta bulunan stat için Ankara’ya Gençlik ve Spor Bakanlığı’na yürüme kararı aldı.

“STADIN YAPILABİLMESİ İÇİN CANIMIZI ORTAYA KOYDUK,YÜRÜYECEĞİZ”

Dernek Başkanı Levent Katırcı konuyla ilgili yaptığı açıklamasında; “Biz İstanbul’da bulunan Zonguldak Kömürspor taraftarı için takımımızı son ana kadar desteklemeye devam ediyoruz. Son zamanlarda yerel ve ulusal basında bazı siyasetçilerin Zonguldak Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu için buraya yeni bir stat yapılabilmesi ve projenin çizildiğine dair bilgiler vermişti. Herhalde seçim malzemesi olduğunu düşünüyoruz. Ama ortada ne proje hayata geçmiş ne de bir yıkım var ve de hiçbir çalışma yok. Zonguldak gerçekten sahipsiz bir kentte dönmüş durumda. Bu yüzden bizde sesimizi duyurarak tüm Zonguldakspor taraftarını Ramazan Bayramı’ndan sonraki ilk hafta İstanbul ve Zonguldak’ta bulunan tüm taraftarları da yanımıza alarak bu stadın yapılabilmesi için canımızı ortaya koyarak Ankara’ya yürümeye karar verdik. Stadın artık Zonguldak’a yakışır stad olması lazım ve gerekir” dedi.

Dernek yönetimi Ramazan Bayramından sonra yapılacak olan yürüyüş için çok sayıda taraftar grubunun Ankara’ya Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda olması ve taleplerinin yapılabilmesi için herkesin bu yürüyüşe katılmasını istediler.

(Haber: Anıl TAŞKIRAN- ÖZEL)

65431

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN