• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 366
  • Dünkü Görüntülenme: 392
  • Toplam Görüntülenme: 4742691

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YOLLADIĞI MESAJ İLE YOLLARI YAPILDI

30 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
732 defa okundu.
SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YOLLADIĞI MESAJ İLE YOLLARI YAPILDI

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YOLLADIĞI MESAJ İLE YOLLARI YAPILDI

Çaycuma’ya bağlı Velioğlu Mahallesi Gedikler mevkisindeki iki haneye ulaşan stabilize yol yoğun yağış nedeniyle hasar gördü. Belediye başkanına sosyal medyadan ulaşan mahallelinin yolu yapıldı.
Velioğlu Mahallesi Gedikler mevkiindeki iki haneye ulaşım sağlayan yol yoğun yağış nedeniyle hasar gördü. Toprak kayması sonucu yolun kullanılamaz duruma gelmesi üzerine evlerine ulaşmakta güçlük çeken mahalleliler, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya sosyal medya üzerinden durumu bildiren bir mesaj gönderdi. Başkan Kantarcı, mesajın ulaşmasının hemen ardından Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini mahalleye yönlendirildi. Yaklaşık 70 metre uzunluğundaki yol ekiplerce temizlendi ve tesviyesi yapıldı. Daha sonra çakıl dökülerek kaplaması yapılan yol kısa sürede hizmete açıldı.
Mahalle sakinlerinden Osman Gedikli Başkan Kantarcı’ya yol yapımı bittikten sonra sosyal medya üzerinden “Her şey için teşekkür ederim. Mağduriyetimiz giderildi. Belediye çalışanları çok ilgilendiler”şeklinde mesaj gönderdi.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN