• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 86
  • Dünkü Görüntülenme: 298
  • Toplam Görüntülenme: 4745985

Sokak Ortasında Döktüre Döktüre Oynadılar (Görüntülü)

17 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
652 defa okundu.
Sokak Ortasında Döktüre Döktüre Oynadılar (Görüntülü)

BİRLEŞTİRME YENİ

SOKAK ORTASINDA DÖKTÜRE DÖKTÜRE OYNADILAR

Zonguldak’ta darbuka ve klarnetle sokağa çıkan gençler, göbek şovlarıyla büyük ilgi gördü.

Klarnet ve darbukalarıyla Gazipaşa Caddesi’ne gelen yaklaşık 10 kişilik grup, müzik eşliğinde şarkı söylemeye başladı. Bir süre sonra oyun havası çalmaya başlayan gençler, soğuk havaya aldırmadan oynadı. Göbek şovları ile büyük ilgi çeken gençler, yaklaşık 15 dakika boyunca şovlarıyla ilgi odağı oldular. Zonguldak’ın en işlek caddesi olan Gazipaşa Caddesi’ni kullanan vatandaşlar ise oynayan gençleri görünce cep telefonlarına sarıldı.
Uzun uzun gençlerin göbek şovunu görüntüleyen vatandaşlardan bazıları müziğin ritmine kendilerini kaptırdı. Yaptıkları işi ekmek parası ve okul harçlıklarını çıkartmak için yaptıklarını ifade eden Doğan Kanyılmaz ve Rüzgar Eser, “Ne yapalım çocuklar okula gidiyor. Hafta sonu olduğu için okul harçlıklarını çıkartıyoruz. Hem biz kendimiz eğleniyoruz hem de vatandaşları eğlendiriyoruz. Ankara ve İstanbul’a gittiğimiz de oldu. Oynayarak vatandaşları eğlendiriyoruz. Bizi seven de var, sevmeyen de var. Biz bu işi zevk için yapmıyoruz. Allah rızası için gönüllerinden ne koparsa. Burada vatandaşları eğlendirerek para kazanmaya çalışıyoruz” dedi.

SOKAK ORTASINDA DÖKTÜRE DÖKTÜRE OYNADILAR SOKAK ORTASINDA DÖKTÜRE DÖKTÜRE OYNADILAR SOKAK ORTASINDA DÖKTÜRE DÖKTÜRE OYNADILAR SOKAK ORTASINDA DÖKTÜRE DÖKTÜRE OYNADILAR SOKAK ORTASINDA DÖKTÜRE DÖKTÜRE OYNADILAR SOKAK ORTASINDA DÖKTÜRE DÖKTÜRE OYNADILAR

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN