• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 306
  • Dünkü Görüntülenme: 296
  • Toplam Görüntülenme: 4743331

ŞOFÖR ESNAFINDAN TERÖRE TEPKİ KONVOYU

23 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
829 defa okundu.
ŞOFÖR ESNAFINDAN TERÖRE TEPKİ KONVOYU

ŞOFÖR ESNAFINDAN TERÖRE TEPKİ KONVOYU

Bartın’da, ülkede artan terör olaylarına düzenlenen araç konvoyu ile tepki gösterildi. Yüzlerce aracın katıldığı konvoyda terör lanetlendi.
Bartın’da yüzlerce araç, Türkiye’de artan terör olayları nedeniyle konvoy eşliğinde tepki eylemi gerçekleştirdi. Bartın Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın koordinasyonunda yapılan eyleme Bartın ve ilçelerindeki taksi şoförleri, halk otobüsleri ve okul servisleri katıldı. Araçlara bayrakların asılarak konvoyun oluşturulduğu eylemde, korna çalarak şehir turu atan şoför esnafı zaman zaman durup, ‘Şehitler ölmez, vatan bölünmez’ sloganları attı. Yalı, Çatmaca, Kemerköprü, Şadırvan, Hendek yanı, Kanlıırmak güzergahında yapılan konvoyun ardından grup olaysız şekilde dağıldı.

“TERÖRÜ LANETLİYORUZ”
Düzenlenen konvoyun ardından açıklama yapan Bartın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sinan Amasralı, ülkede artık terör saldırıları yüzünden insanların ölmesini istemediklerini belirterek, bu olayların artık son bulmasını beklediklerini söyledi. Amasralı, “Son dönemde artan hain terör saldırıları nedeniyle şehitlerimiz gelmeye başladı. Bu konvoyla şoförler olarak içimizdeki yanan ateşi dile getirmek istedik. Ülkemizde yaşanan terör olaylarını lanetliyoruz. Bir daha da yaşanmasın istiyoruz. Buradan şehit ailelerimize başsağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyoruz. Bu hain saldırılar sürdüğü sürece biz de eylemlerimize devam edeceğiz” dedi.

15 - Kopya

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN