• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 120
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684323

SOBA FACİASINDA HAYATINI KAYBEDEN KARI-KOCA TOPRAĞA VERİLDİ

12 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
581 defa okundu.
SOBA FACİASINDA HAYATINI KAYBEDEN KARI-KOCA TOPRAĞA VERİLDİ

SOBA FACİASINDA HAYATINI KAYBEDEN KARI-KOCA TOPRAĞA VERİLDİ

Karabük’te dün sobadan sızan karbonmonoksitten zehirlenerek hayatlarını kaybeden karı-koca toprağa verildi.
Dün, Fevzi Çakmak Mahallesi Gediz Sokak’ta evinde karbonmonoksitten zehirlenen Ramazan Ağyar (45), eşi Selma (44) ve çocuğu Tayfun Ağyar (14) Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Baba Ağyar, hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetmiş ve eşi Selma Ağyar ise aynı hastanede dün akşamüstü hayatını kaybetmişti.
Ankara Adli Tıp Kurumu’nda otopsileri yapıldıktan sonra Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna getirilen Ramazan (45) ve eşi Selma Ağyar (44) çiftinin buradaki işlemlerinin ardından cenazeleri Beşbinevler Merkez Camii’ne getirilirken, Ağyar çiftinin yakınları cami avlusunda taziyeleri kabul etti.
İl Müftüsü Halil Bektaş tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından çiftin naaşları, 5000 Evler Mezarlığı’na defnedildi.
Cenaze namazına; Vali Yardımcısı Abdullah Acar, İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Ovacık Belediye Başkanı Zafer Küpler, Karabük Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kara, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı, vatandaşlar ve çiftin yakınları katıldı.
Öte yandan, sağlık durumu kötüye gittiği için Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen çocukları Tayfun Ağyar’ın ise hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

KARABÜK'TE DÜN SOBADAN SIZAN KARBONMONOKSİTTEN ZEHİRLENEREK HAYATLARINI KAYBEDEN KARI-KOCA TOPRAĞA VERİLDİ. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

KARABÜK’TE DÜN SOBADAN SIZAN KARBONMONOKSİTTEN ZEHİRLENEREK HAYATLARINI KAYBEDEN KARI-KOCA TOPRAĞA VERİLDİ

KARABÜK'TE DÜN SOBADAN SIZAN KARBONMONOKSİTTEN ZEHİRLENEREK HAYATLARINI KAYBEDEN KARI-KOCA TOPRAĞA VERİLDİ. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

KARABÜK’TE DÜN SOBADAN SIZAN KARBONMONOKSİTTEN ZEHİRLENEREK HAYATLARINI KAYBEDEN KARI-KOCA TOPRAĞA VERİLDİ.

SELMA AĞYAR (44),  SOBADAN SIZAN KARBONMONOKSİTTEN ZEHİRLENEREK HAYATINI KAYBETMİŞTİ. TAYFUN AĞYAR'IN İSE HAYATİ TEHLİKESİNİN DEVAM ETTİĞİ ÖĞRENİLDİ. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

SELMA AĞYAR (44), SOBADAN SIZAN KARBONMONOKSİTTEN ZEHİRLENEREK HAYATINI KAYBETMİŞTİ. TAYFUN AĞYAR’IN İSE HAYATİ TEHLİKESİNİN DEVAM ETTİĞİ ÖĞRENİLDİ. 

 

654311 (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN