• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4306
  • Dünkü Görüntülenme: 608
  • Toplam Görüntülenme: 4329305

Şehit Yakınları İftarda Buluştu

10 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
330 defa okundu.
Şehit Yakınları İftarda Buluştu

ŞEHİT YAKINLARI İFTARDA BULUŞTU

Çaycuma İlçe Müftülüğü tarafından Ensar Kur’an Kursu bahçesinde şehit yakınlarına Ramazan ayının 22. gününde iftar yemeği verildi.
Düzenlenen iftar yemeğine; İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Jandarma Başçavuş Ruhi Çevik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Türk Diyanet Vakfı üyeleri ve şehit yakınları katıldı.

İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu düzenlenen iftar yemeğinde yaptığı konuşmasında; “Şehit ailelerimiz ve yakınları ile İftar İyilik Soframızda buluştuk. Ramazanın 22. günü Çaycuma Müftülüğümüz ve T.D.V Çaycuma Şubemizin ortaklığında organize ettiğimiz İftar bereketinde Şehit yakını ailelerimiz ve yakınlarını Ensar Yatılı Kuran Kursumuzun bahçesinde ağırladık.İlçe Kaymakamımız Serkan Keçeli’ye İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Selçuk Özen’e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Özdemir’e, T.D.V Vakıf Üyelerimiz ile Şehit ve gazi aile yakınlarımızın katıldığı bu anlamlı iftarın hazırlanmasında ve servisinde emekleri geçen tüm personelimizi tebrik ediyorum” dedi.

İftar yemeği sonrası davetliler burada sohbet etme imkanı bularak fotoğraf çekimiyle program sona erdi.

14 12 13

15 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN