• Dolar Alış / Satış: 5.689 / 5.699
  • Euro Alış / Satış: 6.285 / 6.296
  • Bugün Görüntülenme:
  • Dünkü Görüntülenme:
  • Toplam Görüntülenme:

Şehit Emniyet Müdürü Karadeniz Ereğli’de Defnedilecek

11 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
490

Şehit Emniyet Müdürü Karakurdu Zonguldak’ta defnedilecek

İstanbul Beşiktaş’taki terör saldırısı sonucu şehit olan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürü Vefa Karakurdu’nun yarın ikindi namazını müteakip memleketi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde defnedileceği öğrenildi.
Beşiktaş’ta dün gece çevik kuvvet ekibine yönelik düzenlenen bombalı saldırı sonucu şehit düşen İstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürü Vefa Karakurdu’nun cenazesinin memleketi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde defnedileceği öğrenildi. Şehit Emniyet Müdürü Vefa Karakurdu’nun babası Erdal Karakurdu’nun da oğlu gibi emniyet müdürü olduğu ve yaklaşık 15 yıl önce emekliliğe ayrıldığı ifade edildi. 2 çocuk sahibi emekli Emniyet Müdürü Erdal ve Sabriya Karakurdu çiftinin şehit olan oğulları Emniyet Müdürü Vefa Karakurdu’nun kardeşi Sabri Ferda Karakurdu’nun da 2008 yılında Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesinde geçirdiği trafik kazası sonucu 3 arkadaşı ile birlikte hayatını kaybettiği öğrenildi.
Kdz. Ereğli Lisesi’nden mezun olduktan sonra polis koleji sınavlarını kazanarak okulu bitiren şehit Karakurdu’nun ise yaklaşık 15 yıl önce emniyet teşkilatında görev yapmaya başladığı belirtildi. Evli ve 2 çocuk babası olan Vefa Karakurdu’nun cenazesinin yarın Kdz. Ereğli ilçesine getirilmesi bekleniyor. Şehidin, yarın ikindi namazını müteakip Bozhane Camii’nde düzenlenecek cenaze töreninin ardından Kestaneci Mahallesi Mezarlığı’na defnedileceği bildirildi.

İSTANBUL BEŞİKTAŞ'TAKİ TERÖR SALDIRISI SONUCU ŞEHİT OLAN İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRÜ VEFA KARAKURDU’NUN YARIN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP MEMLEKETİ ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİNDE DEFNEDİLECEĞİ ÖĞRENİLDİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

ŞEHİT EMNİYET MÜDÜRÜ VEFA KARAKURDU'NDAN GERİYE MEMLEKETİ ZONGULDAK'IN EREĞLİ İLÇESİNDE EŞİ, İKİ ÇOCUĞU VE ÇOCUKLUK ARKADAŞI REŞAT KARTAL İLE BİR YIL ÖNCE ÇEKİLEN BU FOTOĞRAFI GERİDE KALDI. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN