• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 7218
  • Dünkü Görüntülenme: 968
  • Toplam Görüntülenme: 4463509

SALTUKOVALI GENÇLERDEN BAŞKAN GÜNEŞ’E ZİYARET

9 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
422 defa okundu.
SALTUKOVALI GENÇLERDEN BAŞKAN GÜNEŞ’E ZİYARET

DÜZLÜ ZAHİRE YILMAZLAR

SALTUKOVALI GENÇLERDEN BAŞKAN GÜNEŞ’E ZİYARET

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova Beldesi Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i Saltukovalı gençler makamında ziyaret etti.

Zonguldak spor’un maçlarında yaptıkları görsel ve çalışmalarıyla Saltukova’lı Elmaslar olarak adlarından sık sık söz ettiren Saltukovalı gençler Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette gençler,” Zonguldak spor ve Saltukovaspor için düşündüğümüz ve planladığımız projelerimiz vardır. Bu proje ve çalışmalarımızı ileri ki günlerde Başkanla da paylaşacağız” diyerek Başkan Güneş’e Zonguldakspor forması hediye ettiler. Başkanımız Zerrin Güneş’te ” Gençlerimizin bu çalışmalarını her zaman takdir etmekteyim. İnsanlık adına, kardeşlik adına birlik ve beraberlik adına bu çalışmaları çok doğru ve yerinde buluyorum.
Her zaman gençlerimizin çalışmalarını ve projelerini destekleyeceğim. Üzerime düşen ne varsa maddi ve manevi olarak her türlü desteği vermeye hazırım. Gençlerimizin bundan sonraki çalışmalarında kendilerine başarılar diler, ziyaretime gelerek beni onurlandırdıkları için ayrıca teşekkür ederim” dedi.

geniebanner2 caydilbanner

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN