• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 926
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677557

SALTUKOVA’DA KANALİZASYON ŞEBEKESİ ÇALIŞMALARININ HAZIRLIKLARINA BAŞLANDI

26 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
536 defa okundu.
SALTUKOVA’DA KANALİZASYON ŞEBEKESİ ÇALIŞMALARININ HAZIRLIKLARINA BAŞLANDI

SALTUKOVA’DA KANALİZASYON ŞEBEKESİ ÇALIŞMALARININ HAZIRLIKLARINA BAŞLANDI

Saltukova Belediye Başkan Vekili Hasan Tiryakioğlu ve Belediye Meclis Üyesi Saygın Öztin, Belediye İnşaat Mühendisi Olcay Akbaba’dan Belediye işleri hakkında bilgi alarak çalışmaları yerinde incelediler.
Beldenin Kokaksu Mahallesi, İstiklal Caddesi, Doğan kent sitesi konutları arkasında kalan güzergahta yapılması planlanan 500 metrelik kanalizasyon şebekesinin yapılacağı mevkide vatandaşlarla beraber bir araya gelen Başkan vekili ve Meclis Üyeleri, kanalizasyon yapılması planlanan alanda inceleme yaptılar.
Vatandaşlarla da istişare yapan Belediye Başkan Vekili Hasan Tiryakioğlu konuşmasında; ”Beldemiz Kokaksu Mahallesi, İstiklal Caddesi, Doğan Kent siteleri arkasında kalan güzergahta yapmayı planladığımız 500 metrelik kanalizasyon şebekesinin vatandaşlarımıza zarar vermeden, nerelerden geçeceğini tespit etmek için çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Burada çalışacağımız güzergah alanını belirledikten sonra en kısa sürede hazırlamış olduğumuz plan dahilinde gerekli malzemeleri temin edip, kış gelmeden buranın kanalizasyon hattını bitirmek istiyoruz” dedi.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN