• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 268
  • Dünkü Görüntülenme: 556
  • Toplam Görüntülenme: 4714649

Saltukova’da hediyelik eşya ve tel kırma kursu sergisi açıldı

14 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
601 defa okundu.
Saltukova’da hediyelik eşya ve tel kırma kursu sergisi açıldı

SALTUKOVA’DA HEDİYELİK EŞYA VE TEL KIRMA KURSU SERGİSİ AÇILDI

2014-2015 Eğitim Öğretim yılında Kaymakamlığa bağlı Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenlenen, Saltukova Belde’sinde bayanlara yönelik hediyelik eşya ürünleri ve tel kırma kursları sergisi açıldı

Saltkova ilkokulunda düzenlenen sergiye, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Oktay Aksoy, Çaycuma Milli Eğitim Şube Müdürü Şakir Aslan, Saltukova Jandarma Karakol Komutanı Hasan Kaya, Saltukova İlkokul Müdürü Ergün Aydemir, Saltukova Belediyesi eski Başkanı Adil Düzlü, Kurs öğretmenleri Cemile Kartal ve Çiğdem Aslan katıldılar.
Sergi açılmadan önce Halk Eğitimi Merkezi Akşam Sanat Okulu Müdürü Oktay Aksoy yapmış olduğu konuşmasında; “Halk Eğitimi Merkezi olarak bir çok yerde bu şekilde değişik kurslar açmaktayız. 3 ay önce Saltukova Beldesi’ne açmış olduğumuz tel kırma kursu da bunlardan biridir. 3 ay boyunca büyük bir emek sarf edip bu eserleri ortaya çıkartan başta kurs öğretmenlerimiz olmak üzere siz saygıdeğer kursiyerlerimizi tebrik ediyorum. Açacağımız kursun hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Zahmet verip buraya açılışımıza gelen siz saygıdeğer misafirlerimize de teşekkür ederim” dedi.
Sergiye  katılan Belediye Başkanı Zerrin Güneş önce sergiyi dolaştı. Daha sonra Tel kırma kursunun Belde’de açılmasında emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür eden, Başkan Güneş, ” Yaklaşık 3 ay gibi kısa bir süre önce açılan bu kursta, 22 kursiyer bayanımızın kurs boyunca öğrendikleri bilgiler ışığında, emek harcayarak yaptıkları ürünleri ve eserleri sergilemenin heyecanını, hep birlikte yaşıyoruz. Kadınlarımızın da iş hayatı içerisinde yer almasına yönelik olarak yapılan bu çalışmaya sahip çıkarak geliştirmemiz gerekmektedir. Biz Saltukova Belediye Başkanlığı olarak Beldemizde açılacak olan tüm kurslarda üzerimize düşen görevleri fazlasıyla yapmaya, her türlü desteği sağlamaya hazırız. Bu gün burada açılan kursta emeği geçen, başta Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürümüz Oktay Aksoy, Kurs öğretmenlerimiz Cemile Kartal, Çiğdem Aslan ve kursiyerlerimize çok teşekkür eder hepsini canı gönülden tebrik ederim” dedi.
Başkan Güneş daha sonra kurs öğretmenleri ve öğrencileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

SALTUKOVA'DA HED?YEL?K E?YA VE TEL KIRMA KURSU SERG?S? AÇILDI

 

FullSizeRender (4) FullSizeRender (5) FullSizeRender (7) FullSizeRender (8)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN