• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 38
  • Dünkü Görüntülenme: 224
  • Toplam Görüntülenme: 4740729

SAHTE ALTIN SATMAK İSTEYEN BİR KİŞİ YAKALANDI 2 KİŞİ ARANIYOR

1 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
878 defa okundu.
SAHTE ALTIN SATMAK İSTEYEN BİR KİŞİ YAKALANDI 2 KİŞİ ARANIYOR

KARABÜK’TE SAHTE ALTIN SATMAK İSTEYEN BİR KİŞİ YAKALANDI 2 KİŞİ ARANIYOR

– SON MODEL KİRALIK OTOMOBİL İLE TANESİ 3 BİN 500 LİRA OLAN SAHTE ALTINLARI SATMAYA ÇALIŞTILAR

Karabük’te, kuyumcuya sahte altınları satmak isteyen bir kişi yakalanarak gözaltına alınırken, 2 kişi aranıyor.
Edinilen bilgiye göre, İstanbul’dan kiraladıkları son model lüks bir otomobil ile çok sayıda ilde tanesini 3 bin 500 TL’den sattıkları belirlenen 3 kişi Karabük’te yakayı ele verdi. Son olarak Aydın, Bilecik, Eskişehir, Zonguldak ve Bartın’da kuyumculara gramajı yüksek sahte altın satan R.K (55), T.G (33) ve Ö.K (32) isimli şahıslar aynı yöntemle Karabük’te bir kuyumcuya altın bozdurmak istedi. Altınları inceleyen kuyumcu altınların sahte olduğunu anlayınca, üzerinde yeteri kadar nakit olmadığını bahane ederek alamayacağını söyledi. Kuyumcu şahısların dükkandan çıkması üzerine durumu Karabük Emniyet Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Yapılan başvuru üzerine, Karabük Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, harekete geçerek aracın bir alış veriş merkezinin otoparkına çekildiğini ve eşkali belirlenen şahısların kent merkezi yönüne gittiğini tespit etti. Çevrede araştırma yapan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri R.K (55) isimli şahsı cadde üzerinde “sahte altın satarak dolandırıcılık” yaptıkları iddiasıyla gözaltına aldı.
PARK HALİNDEKİ ARACA PUSU ATTILAR
Gözaltına alınan R.K’nin haricinde T.G ve Ö.K isimli şahsıları da yakalamak için harekete geçen ekipler otopark içindeki otomobile pusu attı. Uzun süre bekleyen ekipler otomobilin kapılarını çağırdıkları çilingir yardımı açarak arama yaptı. Yapılan aramalar sonucunda çanta içersinde 10 ve yakalanan şahsın üzerinde 3 adet olmak üzere toplam 13 adet sahte altın ele geçirdi. Ekipler lüks otomobilin otoparktan çıkarılmasını engellemek için ise lastiklerinin havasını indirdi.
Öte yandan, emniyette sorgusu yapılan R.K isimli şahıs daha sonra Karabük Adliyesine sevk edildi. R.K, sattıkları altınların sahte olmadığını ve ayarlarının düşük olduğunu iddia ettiği öğrenildi.

KARABÜK'TE KUYUMCULARA SAHTE ALTIN SATMAYA ÇALIŞTIKLARI İDDİA EDİLEN 3 KİŞİNİN BULUNDUĞU OTOMOBİL İÇİNDE 10 ADET SAHTE ALTIN ELE GEÇİRİLDİ. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

KARABÜK’TE KUYUMCULARA SAHTE ALTIN SATMAYA ÇALIŞTIKLARI İDDİA EDİLEN 3 KİŞİNİN BULUNDUĞU OTOMOBİL İÇİNDE 10 ADET SAHTE ALTIN ELE GEÇİRİLDİ.

OTOPARKTAKİ LÜKS  OTOMOBİL ÇİLİNGİR YARDIMI İLE AÇILARAK YAPILAN ARAMALARDA SAHTE OLDUĞU TAHMİN EDİLEN ALTINLAR POLİS EKİPLERİNCE ELE GEÇİRİLDİ. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

OTOPARKTAKİ LÜKS OTOMOBİL ÇİLİNGİR YARDIMI İLE AÇILARAK YAPILAN ARAMALARDA SAHTE OLDUĞU TAHMİN EDİLEN ALTINLAR POLİS EKİPLERİNCE ELE GEÇİRİLDİ. 

İSTANBUL'DAN KİRALADIKLARI LÜKS BİR OTOMOBİL İLE GELDİKLERİ KARABÜK'TE KUYUMCUYA SAHTE ALTIN SATMAYA ÇALIŞAN 3 KİŞİDEN BİRİ YAKALANIRKEN, 2 KİŞİ İZİNİ KAYBETTİRDİ. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

İSTANBUL’DAN KİRALADIKLARI LÜKS BİR OTOMOBİL İLE GELDİKLERİ KARABÜK’TE KUYUMCUYA SAHTE ALTIN SATMAYA ÇALIŞAN 3 KİŞİDEN BİRİ YAKALANIRKEN, 2 KİŞİ İZİNİ KAYBETTİRDİ.

11759065_10152992815792304_1507490619_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN