• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 792
  • Dünkü Görüntülenme: 224
  • Toplam Görüntülenme: 4741483

Şahin, Hafta Sonu Mesaisinde

11 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
575 defa okundu.
Şahin, Hafta Sonu Mesaisinde

BİRLEŞTİRME YENİ

ŞAHİN, HAFTA SONU MESAİSİNDE

Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin hafta sonu Kozlu’da yapılan çalışmalarla ilgili bir dizi incelemede bulundu.

Fen İşleri Müdürü Mustafa Baykan ile birlikte işyerlerini denetleyen Şahin, belediye işçileri ile de sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Belediye çalışanlarının sorunları olup olmadığını da soran Şahin, işçilerle uzun süre sohbet etti.
Daha sonra Öküşne Mevkii, Eski Ereğli Yolu üzerinde bulunan tarihi köprünün genişletme çalışmalarını yerinde inceleyen Şahin, “Değirmenağzı Mevkiine giden yolda trafiğin daha rahat işleyebilmesi adına yapılan beton köprü yapımı çalışmaları son aşamaya gelmiştir” dedi.
Kamyonet ve kamyon araç lastik yıkama istasyonunda da incelemede bulunan Şahin, “Araç lastik yıkama tesisimiz hizmete açılarak deneme çalışmalarına başlanmıştır. Şehir merkez mahallelerinde harfiyat nakliyeleri yapan kamyonların; taşıdıkları çamurlarla yolları kirleterek çevreye verdikleri zararı önlemek maksadıyla, öncelikle Kozlu sahil kesiminde dolgu alanımızın hemen yanında araç tekerlek yıkama ünitesi yapılmıştır. Mahallelerdeki kazı alanlarında yapılacak olan lokal yıkama üniteleriyle de bir sistem oluşturulup, çevre kirliliği oluşturan en önemli unsurlardan biri ortadan kaldırılacaktır. Bu şekilde Kozlu’muzun tüm yollarında yaptığımız yıkama faaliyetlerinde harcanan mazot bedellerinde tasarruf sağlanacak ve Kozlu’muz sürekli temiz bir çevreye kavuşturulacaktır” dedi.

AW295033 AW295033 AW295033 AW295033

Anahtar Kelime: , , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN