• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 68
  • Dünkü Görüntülenme: 528
  • Toplam Görüntülenme: 3675339

Safranbolu Edip Akbayram’la Coştu!.

29 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
11.544
Safranbolu Edip Akbayram’la Coştu!.

20.si düzenlenen Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali muhteşem bir konserle sona erdi.

Çok sayıda etkinlik, söyleşi, panel, sergi, halkın içerisinde bulunduğu programlar ile geçmize nazaran dolu dolu geçen Festival milyonların sevgilisi Edip Akbayram konseri ile tamamlandı.

Misak-ı Milli Meydanında gerçekleşen ve yaklaşık iki saat boyunca sevilen şarkılarını Safranbolulu hayranları ile seslendiren Akbayram Safranbolu’ya hayran olduğunu ifade ederken, “ Burada, böylesi güzel bir festivalde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duydum. Sizler çok şanslısınız çünkü böylesine güzel bir belediye başkanına sahipsiniz. Bir kez daha hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Sanatçıya Safranbolu Maket Evi hediye eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ise; “ Hepimizi derinden etkileyen o güçlü sesinizle, kocaman kalbinizle, söylediğiniz güzel türkülerle Safranbolu’muza hoş geldiniz, festivalimize büyük bir renk kattınız. İyi ki varsınız” dedi.

Başkan Köse, Festivalin böylesine coşkulu ve güzel geçmesinde emeği olan başta Festival Komitesi olmak üzere tüm mesai arkadaşlarına teşekkür ederken; “ Asıl önemli olan değerli hemşerilerimdir. Sizlerde iyi ki varsını. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Hediye takdiminin ardından Akbayram bir kaç şarkı daha seslendirdikten sonra konser sona erdi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN