• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4646
  • Dünkü Görüntülenme: 438
  • Toplam Görüntülenme: 4416999

REKTÖR ÖZER’DEN, HEYELAN BÖLGESİNDE GÖREV ALAN AKADEMİSYENLERE TEŞEKKÜR

1 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
546 defa okundu.
REKTÖR ÖZER’DEN, HEYELAN BÖLGESİNDE GÖREV ALAN AKADEMİSYENLERE TEŞEKKÜR

REKTÖR ÖZER’DEN, HEYELAN BÖLGESİNDE GÖREV ALAN AKADEMİSYENLERE TEŞEKKÜR

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, heyelan bölgesinde gerçekleştirilen çalışmalarda görev alan akademisyenlere teşekkür etti.
Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer, Devrek ilçesinde 16 Temmuz tarihinde meydana gelen heyelan bölgesinde Zonguldak Valiliğinin öncülüğünde Üniversitemiz tarafından yürütülen çalışmalarda görev alan akademisyenlere teşekkür belgesi verdi. Rektörlük makamında Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Uzun ve çalışmalarda görev alan Geomatik Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği Bölümlerinin öğretim elemanları bir araya gelen Rektör Özer, konuklarıyla bir süre sohbet etti.
Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Uzun’un, zor ve yorucu bir çalışma ortamında Bülent Ecevit Üniversitesi ekibinin üstüne düşenden de fazlasını yaparak çalışmaları başarı ile gerçekleştirdiklerini belirtti. Dekan Uzun, Rektör Özer’e, çalışmanın her aşamasında önemli destekler sağladığını vurgulayarak teşekkür etti. Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer, akademisyenlere teşekkür ederek bölgeye yönelik bir çalışmada Bülent Ecevit Üniversitesi imzasının bulunmasının büyük önem taşıdığını söyledi. Heyelan bölgesinde gerçekleştirilen çalışmada emeği geçen akademisyenlere teşekkür eden Rektör Özer, “Zonguldak için projeler üretmeyi çok önemsiyoruz. Bu çalışmada da sizler çok zor şartlarda günlerce yoğun bir çaba harcadınız. Yöre insanı için büyük vahamet arz eden bu olay bir yandan da bizler için bilimsel anlamda önemli bir deneyim oluşturdu. Emekleriniz için teşekkür ediyorum. Ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN