• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4660
  • Dünkü Görüntülenme: 608
  • Toplam Görüntülenme: 4329679

REKTÖR ÖZER FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

17 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
597 defa okundu.
REKTÖR ÖZER FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

REKTÖR ÖZER FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Tahir Karaoğuz Konferans Salonunda Fen-Edebiyat Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.
Toplantıya Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şadi Şen, Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Şevket Ata, Yrd. Doç. Dr. Nurettin Hatunoğlu da katıldı. Rektör Özer öğrencilere Bülent Ecevit Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesinde sürdürülen çalışmalar hakkında kısa bir açıklama yaptıktan sonra öğrencilerin sordukları soruları tek tek cevapladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı yaklaşık üç saat sürdü.
Rektör Özer’in öğrencilerin sordukları sorulara verdiği cevaplarda önemli müjdeler de yer aldı. I. Karaelmas Kitap Fuarı’ndan ısı merkezinin yeniden değerlendirilmesine, açılacak etüt merkezinden kulüplerin yurt dışına gönderilmesine kadar pek çok konuda öğrencilere müjdeler verdi.
Toplantı sonunda Rektör Özer toplantının çok verimli geçtiğini, öğrencilerin haklı her taleplerinde tüm iletişim kanallarının açık olduğunu bilmeleri gerektiğini vurguladı. Toplantının sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.

BİRLEŞTİRME 2

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN