• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 7210
  • Dünkü Görüntülenme: 968
  • Toplam Görüntülenme: 4463501

Psikiyatristten çıktı intihar etti

18 Mayıs 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
626 defa okundu.
Psikiyatristten çıktı intihar etti

Adana’da üniversite mezunu olmasına rağmen iş bulamadığı için psikolojisi bozulan kadın, psikiyatristten çıktıktan sonra intihar etti.

Edinilen bilgiye göre, olay, Seyhan ilçesine bağlı Döşeme Mahallesi 60086 sokak İş Bankalılar Sitesi C Blokta meydana geldi. İddiaya göre, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe Bölümü’nden mezun olan Ç.B bir türlü iş bulamadı. Bu nedenle bunalıma giren Ç.B’nin psikolojisi bozuldu. Kadın ilaç içerek intihar girişiminde bulundu. Ancak anne ve babasının fark etmesiyle kurtuldu. Bu durumdan endişe eden baba ve annesi kızlarını özel bir psikiyatriste götürerek tedavi ettirmeye başladı. Psikiyatrist, Ç.B’ye ilaç tedavisi başlattı. Kaıdn tedavi olurken de iki kez ilaç içerek intihar girişiminde bulundu. Ç.B hala iş bulamamasını kedisine dert edindiği için bir türlü bunalımdan çıkamadı.

15 Mayıs 2015 günü de annesi, kızını da yanına alarak psikiyatriste kontrole gitti. Psikiyatrist, “Ç.B her an intihar edebilir. İntihara çok meyilli acilen bir kliniğe yatması gerekiyor” dedi. Ancak Ç.B kliniğe yatmayı reddetti. Ne annesi ne de psikiyatrist kadını kliniğe yatmaya ikna edemedi. Bunun üzerine psikiyatrist kadına ilaç yazdı. Anne ve kızı psikiyatristen çıktı. Anne ilaçları almak için eczaneye giderken, kızı da eve geçeceğini söyledi. Anne eczaneye giderken kızı koşarak eve gelip dama çıktı. Genç kadın, karşı damda güvercin uçuran Recai Bayram’ın “Dur atlama” demesine rağmen 4 katlı binanın damından aşağı atladı. Recai Bayram hemen 112 Acil Servisi aradı. Olay yerine gelen ekipler Ç.B’yi özel bir hastaneye götürdü ancak kafası üstü düşen kadın boynu kırıldığı için hayatını kaybetti.

Ç.B’nin cenazesi daha sonra adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Otopsinin ardından genç kadının cenazesi yakınları tarafından alınarak toprağa verildi.

İHA

15 - Kopya

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN