• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 124
  • Dünkü Görüntülenme: 6640
  • Toplam Görüntülenme: 4356883

PROF. DR. GÜNEREN BEÜ’LÜ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

24 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
452 defa okundu.
PROF. DR. GÜNEREN BEÜ’LÜ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

PROF. DR. GÜNEREN BEÜ’LÜ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde “Yeryüzüne Yayılmış Bir İyilik Hareketinin Parçası Olmak” isimli bir konferans düzenlendi.
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde Prof. Dr. Ethem Güneren tarafından “Yeryüzüne Yayılmış Bir İyilik Hareketinin Parçası Olmak” isimli bir konferans düzenlendi. BEÜ Prof. Dr. Arif Amirov Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlikte, “Yeryüzü Doktorları” üyelerinin yapmış olduğu başarılı çalışmalar öğrencilere anlatıldı. Prof. Dr. Ethem Güneren’in esprili bir sunumla yardıma muhtaç ülkelerde yaptıkları çalışmaları anlattığı konferansa çok sayıda öğrenci ve akademisyen katılım gösterdi.
“Yeryüzü Doktorları Projesi” içinde gönüllü olarak sayısız ameliyat gerçekleştirdiğini ifade eden Prof. Dr. Güneren, “Yardıma muhtaç ülkelerde ameliyatların yapılması insani bir hizmettir. Türkiye bu konuda dünyanın 3. büyük bütçeli yatırımını yapan devlet konumundadır. Yurtdışına yılda en az iki ilaç ve bağış kampanyası yapıyoruz” dedi.
Yaklaşık 1 saat süren sunumun ardından Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hale Sayan Özaçmak, Güneren’e plaket takdim etti.

DÜZLÜ ZAHİRE YENİ BANNER

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN