• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 268
  • Dünkü Görüntülenme: 1232
  • Toplam Görüntülenme: 4188127

PENDİK DEVREKLİLER DERNEĞİ’DEN ZONGULDAK KÖMÜRSPOR’A MORAL DESTEĞİ

16 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
493 defa okundu.
PENDİK DEVREKLİLER DERNEĞİ’DEN ZONGULDAK KÖMÜRSPOR’A MORAL DESTEĞİ

DÜZLÜ ZAHİRE YILMAZLAR EKMEK caydilbanner geniebanner2

– PENDİK DEVREKLİLER DERNEĞİ’DEN ZONGULDAK KÖMÜRSPOR’A MORAL DESTEĞİ

Merkezi İstanbul ilinde olan Pendik Devrekliler Derneği, Spor Toto 3. Lig’de mücadele eden Zonguldakspor’a her zaman destek çıkacağını ifade etti.

Pendik Devrekliler Derneği Başkanı Ziya Öncan geçtiğimiz günlerde İstanbul ilinde mücadele eden Spor Toto 3. Lig takımlarından Zonguldak Kömürspor’u bir otelde ziyaret ederek takıma moral motivasyonu verdi. Başkan Öncan dernek olarak Zonguldak Kömürspor’u her zaman desteklediklerini ve takıma sahip çıkılması konusunda Zonguldak olmak üzere tüm sporseverlere çağrıda bulunarak şöyle devam etti; “Spor Toto 3. Lig de mücadele eden temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’a Pendik Devrekliler Derneği başkanı olarak ve ayrıca yönetim kurulu olarak da başarılar diliyoruz. Bu takım bizim takımımızdır. Takımımıza dernek olarak her ne konuda olursa olsun destek çıkmaya hazırız. İnşallah madenci kentin madenci takımız Zonguldakspor karaelmasın kara lekesiyle lider olacak. Biz dernek olarak takımımızın yanındayız. Tüm sporseverleri ve yetkilileri takımımıza destek olmaya çağırıyor, saygılar sunuyorum.”
Başkan Ziya Öncan ayrıca takıma destek olmak amacıyla kombine bilet aldıklarını kaydederek herkesin takıma destek vermesini istedi

AW272596 AW272596

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN