• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 252
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4714077

Partililerden Başkan Av. Vedat Emeksiz’e Destek! (Görüntülü)

13 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
577 defa okundu.
Partililerden Başkan Av. Vedat Emeksiz’e Destek! (Görüntülü)

geniebanner2

– EMEKSİZ’E PARTİLİLERDEN TAM DESTEK

– Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Av. Vedat Emeksiz’e il genel meclisi üyeleri ve Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan ile partililer tam destek verdi.

Toplantıya; Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, İl Genel Meclis Üyeleri Halil Gencer, Av. Elif Okur, Siyami Akçaalan, Nebioğlu Belde Başkanı Mevlüt Özdemir, eski İle Genel Meclis Üyesi Ahmet Akçaalan ve çok sayıda partililer katıldı. İl Genel Meclis Üyesi Av. Elif Okur partililer adına yaptığı konuşmada, İlçe Başkanı Av. Vedat Emeksiz hakkında yapılan haksız eleştirileri son derece kınayarak Emeksiz’e destek verdiklerini kaydetti. Okur, “Burada belki de çok daha önce yapmamız gereken bir açıklama için eski ve yeni İl Genel Meclisi Üyeleri, Nebioğlu Belediye Başkanı ve Çaycumalı Ak Partililer olarak toplanmış bulunmaktayız. Bizler Ak Parti Çaycuma teşkilatı mensupları olarak bir süredir Çaycuma Ak Parti ilçe başkanlığı makamının şahsında ilçe teşkilatımıza yönelik itibarsızlaştırma çabalarını büyük bir üzüntü ve esefle takip etmekteyiz. Ancak gerek AK Parti’mizin teşkilat disiplinine olan bağlılığımız, gerekse de Çaycuma’mızın huzur ve barış ortamının devamını isteğimiz söz konusu itibarsızlaştırma çabalarına cevap vermemize engel teşkil etmiştir. Ancak geldiğimiz nokta da görülmüştür ki; bizler tarafından kamuoyunun süreç hakkında bilgilendirilmesi zorunluluğu hasıl olmuştur. Basına yansıyan muhtelif açıklamalarda görülmüştür ki, gerçekle bağlantısız olarak tüm Çaycuma teşkilatının İlçe Başkanımız Vedat Emeksiz’i desteklemedikleri algısı oluşturulmaya çalışılmıştır” dedi.

“EMEKSİZ, PARTİYE UYGUN TEMİZ BİR SİYASETÇİDİR”
AK Parti Çaycuma İlçe Başkanlığı binasında yapılan ve Av. Vedat Emeksiz için tam destek de bulunan ve partililer adına konuşan İl genel Meclis Üyesi Av. Elif Okur, “Buradan bu vesileyle çok net bir şekilde ifade etmek istiyoruz ki; İlçe Başkanımız Vedat Emeksiz göreve geldiği günden bu yana Ak Parti misyonuna uygun şekilde davranışlarıyla temiz siyasetçi algısını oluşturma konusundaki azami gayretleri, göreve geldikten itibaren girilen iki seçimde de gösterdiği teşkilata yönelik motivasyon ve sinerjisiyle Ak Partimizin oylarını arttırarak Çaycuma genelinde partimizi başarıya taşımıştır. Görev süresince azimli ve gayretli çalışmaları Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuç vermiş ve bu seçimde oylar % 52,5 oy oranıyla Çaycuma siyasi tarihinde en yüksek oyu alarak rekor kırmıştır. Partimizin Çaycuma genelindeki belirtilen başarılarına rağmen, parti içerisindeki bazı arkadaşlarımızın bu gerçeği görmezden gelerek, hem partimize hem de teşkilat başkanımızdan sempatizanlarımıza kadar çok geniş bir kesimi son derece yanıltıcı, manipüle edici birtakım çaba ve girişimleri hayretle izlemekteyiz. Teşkilatımızı başarısız gösterme amaçlı gece yarısı internet sitelerine haber koydurma operasyonlarının AK Partimize ne kazandıracağını da kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz. Önümüzdeki Genel Seçimler öncesi Partimizin 30 Kasım’daki İlçe kongresini birlik ve beraberlik içinde güçlü bir yönetimle mevcut sorunları aşarak, geride bırakarak gerçekleştirilmesi burada toplanan çeşitli kademelerdeki arkadaşlarımızın arzusudur. Biz gelinen aşamada; mevcut İlçe Başkanımız Avukat Vedat Emeksiz nezdinde Ak Partimizin 2015 seçimlerine daha da güçlü bir şekilde hazırlanabilmesi için tüm gayreti göstereceğimizi, Çaycuma da istikrarın ve başarının devamı için de tüm teşkilat mensuplarımızın desteklerini beklediğimizi kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz” diye konuştu.

caydilbanner

 

AW242852

 

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN