• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 954
  • Dünkü Görüntülenme: 1186
  • Toplam Görüntülenme: 4243393

Özkan; “Bu Toplantı Filyos’un Geleceğidir”

18 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
294 defa okundu.
Özkan; “Bu Toplantı Filyos’un Geleceğidir”

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı Filyos Esnaf Odası Başkanı Alpay Özkan Cumartesi günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün Filyos’a yapacağı ziyareti öncesi açıklamalarda bulundu.

Filyos Esnaf Odası Başkanı Alpay Özkan Cumartesi günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Balanı Faruk Özlü’nün Filyos’a yapacağı ziyareti öncesi açıklamalarda bulundu.

Başkan Özkan açıklamasında; “19.11.2016 Cumartesi günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Filyos Projesi ve yeni belediye binasının temel atma töreni ile beraber bir takım açıklamalarda bulunacaklardır. Bununla beraber Filyos limanının yapılacağı bölgenin Filyos’a bağlantı yapılabilmesi ve Filyos’un bu projeden tam olarak yaralanabilmesi için Sefercik veya Gökçeler bölgelerine köprü ve bağlantı yolları yapılması gerekmektedir. Yoksa bu projeden Filyos tam olarak yararlanamaz. Bununla ilgili taleplerimizin olacağı toplantıya tüm Filyoslular katılmalı ve destek vermelidir. Siyasi parti gözetmeden herkesi bu toplantıya davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN