• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 16
  • Dünkü Görüntülenme: 306
  • Toplam Görüntülenme: 4743347

(ÖZEL) Zonvos Üyelerinden Anlamlı Kampanya

15 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
888 defa okundu.
(ÖZEL) Zonvos Üyelerinden Anlamlı Kampanya

ZONVOS ÜYELERİNDEN ANLAMLI KAMPANYA

Zonguldak Volswagen Derneği (ZONVOS) Çaycuma üyeleri Cuma günü kent merkezinde mağdur bir aileye yardım etmek amacıyla stand kurup yardım toplayacak.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Derneği Vakfı (TEGV) üyesi ve aynı zamanda ZONVOS üyesi de olan Bahar Güçlü ve Berk Kaymaz Zonguldak Volswagen Derneği (ZONVOS)’nin ulusal medyada mağdur bir ailenin yardıma muhtaç olmasından dolayı haberden esinlenip aileye katkı sağlamak amacıyla Çaycuma Atatürk Heykeli önünde stand kurup giyim ve çeşitli yardım malzemelerini toplayıp ihtiyacı olan aileye takdim edecekler.

TEGV gönüllüsü Bahar Güçlü konuyla ilgili yaptığı açıklamasında; “Ben Zonguldak Volswagen Derneği ve aynı zamanda TEGV gönüllüsüyüm. Bizler dernek olarak geçtiğimiz gün haber sitelerinde mağdur bir ailenin durumunu görüp dernek olarak bu aileye yardımda bulunmak amacıyla kendi aramızda konuşup bir kampanya yapmak istedik. Bu kampanya doğrultusunda Çaycuma ilçemizde kent merkezinde bir stant kurup topladığımız giyim ve çeşitli eşyaları bu mağdur aileye ulaştıracağız. İlçemizde duyarlı insanların bu kampanyaya ortak olacağı inancındayım. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kampanya çerçevesinde toplanılan yardımlar bağış olarak makbuz karşılığında verilecek.

(HABER: ANIL TAŞKIRAN)

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN