• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 342
  • Dünkü Görüntülenme: 1178
  • Toplam Görüntülenme: 4246633

(ÖZEL HABER) SANATÇI GÖNÜLTAŞ’TAN BAŞKAN GÜNEŞ’E ZİYARET

19 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
424 defa okundu.
(ÖZEL HABER) SANATÇI GÖNÜLTAŞ’TAN BAŞKAN GÜNEŞ’E ZİYARET

–          (ÖZEL HABER) SANATÇI GÖNÜLTAŞ’TAN BAŞKAN GÜNEŞ’E ZİYARET

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova Beldesinde, Sanatçı Ercan Gönültaş ve oğlu Burak Şahan Gönültaş Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i makamında ziyaret etti.

Batı Karadeniz şivesi ile Stand-up gösterileri sunan Sanatçı Ercan Gönültaş, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş’e ziyaret gerçekleştirerek faaliyetlerini anlattı. Sanatçı Gönültaş, “ Bizde Belediye başkanımız Zerrin Güneş hanımı ziyaret ederek kendisinden memnun kaldık. Gerçekten başkanımız bize yüreğini açtı, kapılarını açtı ve de önümüzde ki günlerde bir projenin içinde yer vereceğini söyledi. Bizleri çağıracaklarını söylediler. Batı Karadeniz şivemiz bizim kendi yöresel şivemiz, bunun ulusal televizyonlarda tanıtılması dizi ve skeç olarak kendi kültürümüzün, kendi foklörümüzün, kendi zenginliğimizin dizilerde oynuyor olması, bu yörenin insanını da mutlu edeceğini ben düşünüyorum. Bu faaliyet yerel bir faaliyettir, ulusal bir faaliyettir. Bize destek vereceğini söyleyen Başkanımız Zerrin Güneş’e  teşekkür ediyorum. Önümüzde ki günlerde daha güzel günlerin olacağına inanıyorum ”dedi.

Saltuk ova Belediye Başkanı Zerrin Güneş ise Sanatçı Ercan Gönültaş’ın ziyaretinden memnun kaldıklarını ifade etti. Başkan Güneş,” Bugün Zonguldak ilimizde hemşerimiz sevgili Ercan Gönültaş Beyefendinin ziyaretinden son derece memnun kaldık. Bizlere yapmış olduğu çalışmaları kendisini gayet güzel izah ederek gönlümüzde tat kurdu. İlerleyen zamanlar Saltukovamız adına yapılacak olan festivallerde eğlencelerde kendisini aramızda görmek istediğimizi bizzat bildirdim. En güzel şekilde bizim halkımız onların yapacağı etkinliklerle coşacaklar eğlenecekler ve en güzel şekilde etkinliğin tadına varacaklardır diye düşünüyorum.  Yapmış oldukları bu nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum ”dedi.

 

13 - Kopya 15 - Kopya 14 - Kopya 12 - Kopya

BURAK-2 BURAK

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN