• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 134
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684337

ÖZCAN ULUPINAR ALAPLI KÖYLERİNE ZİYARETLERDE BULUNDU

20 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
502 defa okundu.
ÖZCAN ULUPINAR ALAPLI KÖYLERİNE ZİYARETLERDE BULUNDU

ÖZCAN ULUPINAR ALAPLI KÖYLERİNE ZİYARETLERDE BULUNDU

AK Parti Zonguldak 3. sıra Milletvekili adayı Özcan Ulupınar, Alaplı ilçesinde Mollabey, Yedigelli, Sofullu ve Hacıhasan köylerini ziyaret etti.
AK Parti Zonguldak 3. sıra Milletvekili adayı Özcan Ulupınar, köy ziyaretlerde yaptığı konuşmada Türkiye üzerinde çok büyük oyunlar oynandığını ve ülkeyi parçalamak isteyenler olduğunu söyledi. 1 Kasım seçimlerinde tek başına bir parti iktidara gelmezse Türkiye’de bir kaosun başlayabileceğini vurgulayan Ulupınar, “Yapılan araştırmalara göre, CHP, MHP ve diğer partilerin iktidara gelme şansı bulunmamaktadır. En yakın parti AK Parti’dir. Bugün itibariyle yapılan anketlerde AK Parti 276 vekilin üzerinde vekil çıkartacak oy oranına sahiptir. Sandıktan çıkmadan da seçim kazanılmaz. Biz maalesef Türkiye genelinde sandıklara sahip çıkamadık. Bu konuda diğer partiler daha başarılı ne yapıp edip sandıklara sahip çıkacağız. Oy vermeye gitmeyen seçmenlerimiz var. Bize kırgın olanlar küskün olanlar var. Bu seçimlerde herkesten destek bekliyoruz. Terör maalesef çok eskiden olduğu gibi çok can yakmaya başladı. Polislerimiz, askerlerimiz vatandaşlarımız şehit ediliyor. Ekonomik sıkıntılar baş göstermeye başladı. Büyük projeler gerek kamuda gerekse özel sektörde ya durduruldu, ya da aksama noktasına geldi. Oyun çok büyük bu oyunu bozacak olan sizlersiniz bizleriz. Oyun şu; Türkiye’yi Ortadoğu bataklığına çekmek istiyorlar. Türkiye’yi parçalamak istiyorlar. Irak, Suriye ve Ukrayna bizim gibiydi. Daha yakın zamanda ne oldu karıştı. Allah korusun biz bir karışırsak durulması çok zaman alır. Bu ülkede her milletten insan var. Bizim ülkemizde bölme parçalama oyunları bitmeyecektir. Bunlara da bizim direnmemiz lazım“ dedi.
Köy ziyaretlerine, AK Parti Alaplı ilçe Başkanı Mustafa Yavuz, İl Genel Meclis üyesi Ayhan Akman, belediye meclis üyeleri, Yüksel Koçak, Yaşar Karacan, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN