• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 328
  • Dünkü Görüntülenme: 594
  • Toplam Görüntülenme: 4392821

ÖZBAKIR, “TEŞVİK ZONGULDAK’I UÇURACAK”

22 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
466 defa okundu.
ÖZBAKIR, “TEŞVİK ZONGULDAK’I UÇURACAK”

ÖZBAKIR, “TEŞVİK ZONGULDAK’I UÇURACAK”

AK Parti Zonguldak Milletvekili ve milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır, birinci önceliğinin Zonguldak’ı sanayi üssü yapacak teşviki çıkarmak olduğunu açıkladı.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır Çaycuma’da çeşitli ziyaretler yaptı. Çaycuma Organize Sanayi Bölgesinde 50’ye yakın sanayi tesisinde sanayici ve çalışanlarla bir araya gelen Özbakır Ankara’da birinci önceliğinin Zonguldak’ı sanayi üssü yapacak teşviki çıkarmak olduğunu açıkladı. Teşvik seviyesinin 1 kademe yükselmesi ile otomatik olarak 2 kademeye yükselmeye sebep olması ile Zonguldak’ı sanayisini uçuracak boyutta yatırımın artacağını ve Zonguldak’ta işsizliğin sıfıra inmesi hatta dışarıdan işçi transferi yapılması gerekliliğinin oluşacağını söyledi.
Sanayicilerin Filyos Limanının açılması ile beraber teşvik probleminin düzelmesi sonucunda yeni yatırımlar sözü verdiği görüşmelerde Özbakır, “Herşeyin çözümü ülkemizde tek başına iktidar ve istikrardır” dedi.
Özbakır’a beraberinde Ak Parti Milletvekili aday adayı Dr. Hasan Özgür Özen, AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, AK Parti Gökçebey İlçe Başkanı Lokman Aydın ve partililer eşlik etti.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN