• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 294
  • Dünkü Görüntülenme: 504
  • Toplam Görüntülenme: 4680745

ÖZBAKIR TBMM’DE KAYDINI YAPTIRDI

11 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
588 defa okundu.
ÖZBAKIR TBMM’DE KAYDINI YAPTIRDI

ÖZBAKIR TBMM’DE KAYDINI YAPTIRDI

AK Parti 26. Dönem Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, TBMM’de kaydını yaptırdı.
TBMM’de 26. Dönem görev yapacak Milletvekillerinin kayıt yaptırma işlemi için Türkiye Büyük Millet Meclisi‘ne Başdanışmanı Bora Pulat ve Danışmanı Levent Çebi ile gelen Hüseyin Özbakır’ı, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ali Özer ve TBMM Strateji Büro Sorumlusu Dr. Hasan Özgür Özen karşıladı.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, “Verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Daha öncede ifade etmiştim karayollarımızın, tren yollarımız ve teşvik konusunda çalışmalarımız var. İnşallah en kısa sürede de girişimlerimizden sonuç alarak bitireceğiz” dedi.
Zonguldak halkına mahcup olmayacaklarını ifade eden Özbakır, “Zonguldak halkına teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Biz Zonguldak Halkımıza mahcup olmayacağız. Verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Daha öncede ifade etmiştim karayollarımızın, tren yollarımız ve teşvik konusunda mevcut olan çalışmalarımız var. İnşallah en kısa sürede de bitireceğiz. Karayolları çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Tünellerde üç vardiya çalışma yapılıyor. Tren yollarında sanırım bu ayın sonuna kadar seferlerimiz başlayacak. Seferlerimizi Çaycuma ve Karabük’e kadar uzatmak istiyoruz. Seçim bitti, TBMM‘ye gelerek kaydımızı yaptırdık. Bu işlerin peşini bıraktık diye bir şey yok biz aynı süreci devam ettireceğiz, konuların daha çok üzerinde duracağız ki sonuç alalım. Seçim bitti yan gelip yatalım demeyeceğiz, Artık hükumeti kuracağız. Yapmamız gereken işlerle uğraşacağız. Seçim dönemini geride bıraktık” dedi.
Anayasanın değiştirilmesi gerektiğine dikkati çeken Özbakır, “Daha önce birçok maddede anlaşma sağlanmıştı. Onun için tartışmaların açılması erken değil. Partimizin 317 Milletvekili sayısı ile Anayasayı değiştirme yeterli sayısı yok. Halk oylamasına gidilmesi için 330 sayısına ulaşmamız lazım. Muhalefetle anlaşılır da destek verirse olur. Muhalefet destek vermezse yapacak bir şey yok. Başkanlık sistemi işlerin hızlandırılması için çok iyi olur” diye konuştu.

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN