• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 30
  • Dünkü Görüntülenme: 224
  • Toplam Görüntülenme: 4740721

ÖZBAKIR SOĞUKSU ESNAFINI GEZDİ

15 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
552 defa okundu.
ÖZBAKIR SOĞUKSU ESNAFINI GEZDİ

ÖZBAKIR SOĞUKSU ESNAFINI GEZDİ

– AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI HÜSEYİN ÖZBAKIR:
– “HEDEFİMİZ ZONGULDAK’A İYİ HİZMETLER YAPMAK”

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır seçim çalışmaları kapsamında Soğuksu pazaryerini gezdi.
1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için AK Parti’den Zonguldak 1. Sıra milletvekili adayı olan Hüseyin Özbakır, seçim çalışmaları kapsamında Soğuksu Pazar yeri esnafını ziyaret etti. Özbakır beraberinde, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, ilçe yönetimi, kadın kolları üyeleri, gençlik kolları ve partililer ile Soğuksu pazaryerini gezdi.
AK Parti Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır, bilhassa köylü pazarını gezerken, vatandaşlar ile tek tek konuşarak sorunlarını dinledi. Pazar yerinde giyim satan esnafları da ziyaret eden AK Parti Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır, Pazarcılar odasını da ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
AK Parti Milletvekili adayı Hüseyin Özbakır, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, “Bugün seçim çalışmaları kapsamında Soğuksu Pazaryerini gezdik. AK Parti hükümetinin yaptığı hizmetler ortada. Neler yapıldığını ve neler yapılacağını anlatıyoruz. Zonguldak’ta yapılacak işler var onları tamamlayacağız. Gezdiğimiz esnaflardan oy verecek olanlar da vermeyecek olanlar da bizi gayet iyi karşıladılar. 7 Haziran seçimlerinde iki olan milletvekili sayısını üç yaptık dördü zorluyoruz” dedi.

DÜZLÜ ZAHİRE YENİ BANNER

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN