• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 350
  • Dünkü Görüntülenme: 392
  • Toplam Görüntülenme: 4742675

ÖZBAKIR AK PARTİ ÇAYCUMA İLÇE YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

5 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
641 defa okundu.
ÖZBAKIR AK PARTİ ÇAYCUMA İLÇE YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

ÖZBAKIR AK PARTİ ÇAYCUMA İLÇE YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır Çaycuma ilçe teşkilatını ziyaret ederek muhtar ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
Özbakır’ı ilçe binasında İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, Gökçebey İlçe Başkanı Lokman Aydın, Nebioğlu Belediye başkanı Ertan Aydoğan, Kadın Kolları Başkanı Suzan Akman, il genel meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda partili karşıladı. Seçimlerden sonra milletvekillerinin fırsat buldukça arazi ziyaretlerine devam etiklerini ifade eden İlçe başkanı Ahmet çolak oğlu; “Vekillerimiz sıkıntıları ilçeleri tek tek ziyaret ederek dinliyorlar. Zaten partimizin farkı budur. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi aynı şekilde çalışmaları devam ediyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bugün ilçemizin pazarı olduğu için teşkilatımızın kalabalık olmasından dolayı Sayın Özbakır sorunları dinleyip çözüm noktasında yardımcı olacak”diye konuştu.
Zaman zaman parti teşkilatlılarını ziyarete edeceklerini belirten AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır şunları söyledi; “Karşılıklı sohbet edip, dileklerimizi iletip sorunları çözmeye çalışacağız. Teşekkür ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Bizleri destekleyenlere nankörlük etmedik. Şimdi ihtiyaçları yerinde görüp , yerinde dinleyip, bizlere ulaşamayan insanlarla bir araya gelerek problemleri çözmeye çalışacağız. Bildiğiniz gibi hükümet kuruldu. Bakanlıkların oturmasını bekliyoruz. Bakanlık kadrolarında belki değişmeler olabilir. Ondan sonra biz 3 vekil ilimizin sorunları için uğraş vereceğiz. Girişimlerimize devam edeceğiz.”

HÜSEYİN ÖZBAKIR AK PARTİ ÇAYCUMA İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ (ERCAN KARAKUŞ/ZONGULDAK-İHA)

HÜSEYİN ÖZBAKIR AK PARTİ ÇAYCUMA İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ÖZBAKIR ÇAYCUMA İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ (ERCAN KARAKUŞ/ZONGULDAK-İHA)

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ÖZBAKIR ÇAYCUMA İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

654311

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN