• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 676
  • Dünkü Görüntülenme: 860
  • Toplam Görüntülenme: 4244873

OTOMOBİL KARDA GİTMEYİNCE KARADENİZ ZEKASI DEVREYE GİRDİ

17 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
457 defa okundu.
OTOMOBİL KARDA GİTMEYİNCE KARADENİZ ZEKASI DEVREYE GİRDİ

13

OTOMOBİL KARDA GİTMEYİNCE KARADENİZ ZEKASI DEVREYE GİRDİ
– OTOMOBİL KARDA GİTMEYİNCE ÖNCE İTTİLER, SONRADA ÜSTÜNE BİNİP SELFİE ÇEKTİLER

Zonguldak-Ereğli Karayolu’nda gece saatlerinde başlayan kar yağışı sürücülere zor anlar yaşattı. Kar yağışına hazırlıksız yakalanan bir otomobil yolda kayarak büyük tehlike atlattı. Kar lastiksiz yola çıkan otomobil yoluna devam edemeyince bir otobüsten inen işçiler önce otomobili iterek yola soktu, sonrada üstüne binip seyir halinde iken selfie çekti.

Zonguldak-Ereğli Karayolu’nda gece saatlerinde başlayan kar yağışı yüksek kesimlerde etkili oldu. Kar yağışı nedeniyle polis ekipleri büyük araçların geçişine izin vermezken, sürücüleri yol durumu konusunda bilgilendirdi.
Kar yağışına hazırlıksız yakalanan 34 VE 5235 plakalı otomobil ise yolda kayarak büyük tehlike atlattı. Kar lastikleri olmadığı için kayan otomobil bir süre sonra yolda ilerleyemez hale geldi. Arkadan gelen bir otobüsteki işçiler inerek otomobili önce iterek yola soktu, ardından da ağırlık yapması için 4 kişi bagajın üstüne oturdu. Otomobilin üstüne oturarak yaklaşık 2 kilometre boyunca tehlikeli yolculuk yapan işçiler, selfie çekmekten de geri durmadı. Yolda zikzak çizerek seyir eden otomobilin üstündeki işçiler bir süre sonra inerek, tekrar otobüse binip yoluna devam etti. Kar lastiği olmadığı için yolda zikzak çizerek ilerleyen otomobil ise üzücü bir olay yaşanmadan şehir merkezine ulaştı.
Zonguldak-Ereğli Karayolu’nda ki bu tehlikeli yolculuk ise gazeteciler tarafından saniye saniye görüntülendi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN