• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4552
  • Dünkü Görüntülenme: 438
  • Toplam Görüntülenme: 4416905

Otel cinayetinde öldürülen 2 bebek ve anneleri son yolculuğuna uğurlandı

8 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
627 defa okundu.
Otel cinayetinde öldürülen 2 bebek ve anneleri son yolculuğuna uğurlandı

Otel cinayetinde öldürülen 2 bebek ve anneleri son yolculuğuna uğurlandı

Aydın’da önceki gece ayrı yaşadığı eşi tarafından çocukları ile birlikte barışma bahanesi ile götürüldüğü otel odasında öldürülen 20 yaşındaki Halime Yavuz ile 3 yaşındaki kızı Gülfer ve 1 yaşındaki oğlu Polatcan, kılınan cenaze namazının ardından son yolculuklarına uğurlandı.

Cenaze namazı sonrası acılı baba Mehmet Karcı, 20 yaşındaki kızı ile iki torununu öldüren damadı Fatih Yavuz’a intikam yemini etti. Gözyaşlarının sel olduğu cenazede aynı anda kızları Hülya ile çocukları Gülfer ve Polatcan’ı toprağa veren Karcı Ailesi cinayeti işleyen eski damatlarının idam edilmesini istediler.

ÇOCUKLAR AYNI TABUTLA SON YOLCULUĞA UĞURLANDI
Olaydan sonra Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırılan anne Halime Yavuz, 3 yaşındaki kızı Gülfer ve henüz 1 yaşında olan oğlu Polatcan’ın cenazeleri dedesinin evinin karşısındaki Dükkanönü Camii’ne getirildi. Sabi oldukları için babaları tarafından öldürülen 3 yaşındaki Gülfer ile 1 yaşındaki kardeşi Polatcan aynı tabut içinde son yolculuğuna uğurlandı. Babaları tarafından öldürülen iki çocuk ve anneleri için ayrı ayrı cenaze namazı kılınırken, cami imamı Numan Doğan, hayatının en zor cenaze namazını kıldırdığını belirterek eşini ve çocuklarını öldüren baba Fatih Yavuz için, “Allah korkusu yok” diye konuştu. Cenaze namazı öncesi cemaate seslenen ve oldukça duygulanan cami imamı Numan Doğan, “Hepsini de iyi tanırım. Çocuklar caminin avlusunda oynardı” diye konuştu.
Anne ve iki çocuğu için ayrı ayrı 3 defa cenaze namazı kılındıktan sonra anne Halime Yavuz ve çocukları iki gece önce barışma ve yeniden mutlu bir hayat umuduyla ayrıldıkları dedelerinin evine tabut içinde getirildi. Burada helallik alındıktan sonra cenazeler toprağa verilmek üzer Germencik ilçesine bağlı Uzunkum köyüne götürüldü.

“HAYATIMIN EN ZOR CENAZE NAMAZINI KILDIRIYORUM”
Cenaze namazı önce konuşma yapan ve oldukça duygusal anlar yaşayan imam Numan Doğan, “Hayatımın en zor cenaze namazını kıldırıyorum. Bunu ancak baba, anne, dede, nine olan anlar. Tabi can verip can almak sadece Allah’a aittir. Biri birini öldürürse katil olur yeri ebedi cehennem olur. Bir baba öz evladını öldürebiliyor. Diyecek çok şey bilemiyorum. Sevgili kardeşimiz Halime iki tane yavrusu… Kendilerini çok iyi tanıyorum. Cami avlusunda oynuyorlardı gözümün önünden gitmiyor. Rabbim bu mevtaların geride kalanlarına hayırlı ömür ve peygamber sabrı versin” diye konuştu.

TABUTLARIN ÖNÜNDE İNTİKAM YEMİNİ ETTİ
Kızını verdiği damadı tarafından 20 yaşındaki kızı, biri 3 diğeri 1 yaşında iki torunu öldürülen baba Mehmet Karcı’nın yıllar önce eşini kaybettiği, eve dönen kızı ile torunlarını da kendisinin baktığı öğrenildi. Cenaze namazı kılındıktan sonra cami çıkışında kameraları görünce bağırmaya başlayan Mehmet Kırcı, “Ulan cani senin canını alacak olan benim. Şerefsizsin sen. Senin de kardeşin, baban, oğlan kardeşin var. Kız kardeşin var. Seni dolduran baban. Televizyondan seyret len baban da seyretsin. Baban ‘Sen öldürmezsen ben öldüreceğim’ dedi” sözleri ile öfkesini dile getirdi. Baba Mehmet Karcı ayrıca kızını ve çocuklarını öldüren Fatih Yavuz’un idam edilmesini istedi.
Hala Kamile Karcı da kızlarının kandırıldığını belirterek, “Söylediklerinin hepsi yalan, kızımızı kandırdılar, bu kadar şerefsiz olur bir insan diye” konuştu.

“BARIŞACAĞIZ DİYE GÖTÜRDÜ”
Olayın meydana geldiği gece ablası ile yeğenlerini eski eniştesi Fatih Yavuz’un ‘Barışacağız’ diyerek götürdüğünü belirten Hacer Karcı, gözyaşları içinde yaşadıkları duygu ve acının aynısını karşı tarafında yaşamasını istedi.
Bilindiği gibi Aydın’da boşanmak üzere olduğu eşi ve iki çocuğunu görüşmek için baba evinden alıp Efeler merkezdeki bir otele götüren 30 yaşındaki Fatih Yavuz, önce 20 yaşındaki eşi Halime Yavuz’u, ardından 3 yaşındaki kızı Gülfer’i, daha sonra da henüz bir yaşındaki oğlu Polatcan’ı yanındaki bıçakla keserek feci şekilde öldürmüş, zanlı daha sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

12273050_10153216627587304_339136525_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN