• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1162
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4685365

OSMANLAR KÖYÜ’NDE ÇAKAN’A HAVAİ FİŞEKLİ KARŞILAMA

24 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
671 defa okundu.
OSMANLAR KÖYÜ’NDE ÇAKAN’A HAVAİ FİŞEKLİ KARŞILAMA

OSMANLAR KÖYÜ’NDE ÇAKAN’A HAVAİ FİŞEKLİ KARŞILAMA

MHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Zeki Çakan, 1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi destek ziyaretlerine Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde sürdürdü.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili ve eski Enerji, Tabii Kaynaklar Bakanı Zeki Çakan, Kdz Ereğli ilçesine bağlı Osmanlar Köyü’nde adeta “Bakan” gibi karşılandı. Çakan aracından iner inmez havai fişek gösterisi ile kendisine vatandaşlar tarafından jestte bulunuldu.
Kdz Ereğli ilçesinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Zeki Çakan, burada yaptığı konuşmasında 40 yıllık siyasi hayatını aktardı. Çakan ayrıca parmak kaldıran ve indiren bir milletvekili olmadığını 1 Kasım’da tekrar seçildiği takdirde de çalışmalarına da aralıksız devam edeceğini kaydetti.
Osmanlar Köyü eski Muhtarı Yüksel Erdoğan ise MHP Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan’ın Enerji, Tabii Kaynaklar Bakanı döneminde köylerinde elektrik sorununun giderdiğini ve kendisinin hizmet adamı olduğunu da dile getirdi.
MHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Zeki Çakan köyden ayrılmadan önce vatandaşlara 1 Kasım’da seçildiği takdirde de Osmanlar Köyü’ne “Bakan” olarak geleceğini kaydetti.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN