• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2272
  • Dünkü Görüntülenme: 1920
  • Toplam Görüntülenme: 3760601

Olağanüstü Toplandılar

29 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
258 defa okundu.
Olağanüstü Toplandılar

OLAĞANÜSTÜ TOPLANDILAR

Çaycuma ADD Başkanı Şeref Köktürk, Belediye Meclisinde yer tahsisi konusunda alt katın Engellilerin kullanımı için Kent Konseyi’ne verilmesi, ADD’nin de üst katta faaliyet göstermesi kararı alınması üzerine ADD’yi olağanüstü genel kurula çağırmıştı. Genel kurul sonrası sonuç bildirgesi yayınlandı;
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), Çaycuma Şubesi’nin olağanüstü genel kurulu ADD binasında gerçekleşti.

Yapılan olağanüstü genel kurula; Şube Başkanı Şeref Köktürk ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. Yapılan A.D.D Çaycuma Şubesinin yapılan olağanüstü genel kurulunda alınan kararlarda şunlar sonuçlandı.

“Derneğimizin faaliyet yürüttüğü hizmet binasıyla ilgili belediye meclisimizce alınan kararın görüşüldüğü genel kurulda yapılan görüşmeler çerçevesinde aşağıdaki hususların kamuoyuyla paylaşımına karar verilmiştir.

1-ADD Çaycuma Şubemiz kuruluş amaçları doğrultusunda yürüttüğü çalışmalarını bundan böyle de yürütmeye devam edeceğini, içinden geçtiğimiz süreçte çalışmalarımızda ve faaliyetlerimiz sırasında hiçbir kişi ya da kurumla sorunu olmadığını, sorunumuzun Cumhuriyet düşmanları ve çağdışı düşünceyle olduğunun bilinmesini özellikle istemektir.

2-Dernek binamızla ilgili belediye meclisinin almış olduğu kararı gereği; şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da tahsis amaçları doğrultusunda ilçede faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerine ev sahipliği yapmasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağının bilinmesini,

3-1996 yılından buyana çalışmalarını yürüttüğü, şehrin güzide kültür varlıklarından biri olan binamızda faaliyetlerine belediye ile yapılacak ortak projelerle yürütmeye devam edecektir.

4-Derneğimiz şimdiye kadar olduğu gibi bundan böyle kuruluş amaçları çerçevesinde artan iradeyle faaliyetlerini sürdüreceğinin bilinmesini kamuoyuyla paylaşılmasına karar verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

(HABER MERKEZİ)

76 75

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN