• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

ÖFKELİ DAMAT DAVASINDA “RAPOR” BEKLENECEK

10 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
564 defa okundu.
ÖFKELİ DAMAT DAVASINDA “RAPOR” BEKLENECEK

 
– ÖFKELİ DAMAT DAVASINDA “RAPOR” BEKLENECEK

Zonguldak’ta ayrı yaşadığı eşini, kayınvalidesi ve kayınpederini öldüren Hüseyin G.’nin yargılandığı dava, Adli Tıp Kurumu’ndan cezai ehliyetinin olup olmadığına dair raporun beklenmesi üzerine başka bir tarihe ertelendi.

Zonguldak Adliyesi 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada tutuklu sanık Hüseyin G., yakınları ve avukatlar hazır bulundu.
Duruşma, Hüseyin G. için Adli Tıp Kurumu’ndan cezai ehliyetinin olup olmadığına dair rapor beklenmesi üzerine başka bir tarihe ertelendi. Duruşmada Hüseyin G., mahkeme heyetine yaşanan olayla ilgili bir sayfalık yazılı açıklama bildirdi.

OLAY
Olay, 21 Şubat 2014 günü Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Güdüllü köyünde meydana geldi. Hüseyin G. (40), saat 17.00 sıralarında eşinin ailesinin ikamet ettiği köye geldi. Evi basan damat, ayrı yaşadığı eşi Gülay G. (40), kayınvalidesi Fatma Kayabaşlı (59) ve kayınpederi Salih Bostancı’yı (50) av tüfeğiyle vurdu.
Olay sonrası kayıplara karışan Hüseyin G., yapılan aramaların ardından yakalandı.

ÖFKEL? DAMAT DAVASINDA ?RAPOR? BEKLENECEK ÖFKEL? DAMAT DAVASINDA ?RAPOR? BEKLENECEK ÖFKEL? DAMAT DAVASINDA ?RAPOR? BEKLENECEK

15 - Kopya 13 - Kopya 12 - Kopya 654

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN