• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 238
  • Dünkü Görüntülenme: 288
  • Toplam Görüntülenme: 3567427

Nerede Çaycuma’nın önde gelen işadamları!.

27 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
505
Nerede Çaycuma’nın önde gelen işadamları!.

-ÖZEL İÇERİK-

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde bir dönem adından söz ettiren ve yıllar önce büyük takımlarla karşılaşmalar yapan ilçenin güzide takımlarından olan Çaycumaspor’a ait tesis kaderine terk edildi.

Süper Amatör lig takımlarından olan ve dönemin Belediye Başkanı Mithat Gülşen tarafından Seka Sosyal Tesislerinden bir binayı tahsis edip bu binanın Çaycumaspor tesisleri olarak kullanılan bina şimdilerde kaderiyle savaş etmeye başladı. Binanın arka ve yan cephelerine yazılan yazılar buradan geçen herkes tarafından görülüyor.

Yine binanın ön kısmında olan giriş kapısının üzerindeki Çaycumaspor tabelası ise kullanılamaz hale geldi. Duvarlardaki boyaların da silinmesi üzerine binanın her tarafı ileri ki dönemlerde harabeye dönmesi ise an meselesi olurken, ilçede çok sayıda sayılı iş adamlarının Çaycumaspor tesislerine sahip çıkması gerekiyor.

Buradan Çaycumaspor yetkililerine ve Çaycuma Belediyesi’ne, ilçenin sayılı işadamlarına duyuru da bulunarak bu binanın yeni haline kavuşması için atılımlar yapmasını istiyoruz. (ZONMEDYA / ÖZEL HABER)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN