• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1582
  • Dünkü Görüntülenme: 1834
  • Toplam Görüntülenme: 3821471

Mutlu Son… “Celal Adıgözel eşi Kadriye’nin yanına dönmeyi seçti”

4 Aralık 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
201 defa okundu.
Mutlu Son… “Celal Adıgözel eşi Kadriye’nin yanına dönmeyi seçti”

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Türkali köyünde yaşamını pazarcılık yaparak sürdüren Kadriye Adıgözel, dargın olduğu ve 5 senedir Antalya’da kızının evinde kalan eşi Celal Adıgözel’in Türkali’deki evlerine dönmesi için müracat ettiği ATV Esra Erol programında mutlu sona ulaştı.

 

“Kızım Sevda, kocam Celal’i benden kaçırıyor” iddiası ile programın ilk gününde ATV ekranlarında eşi Celal Adıgözel’in evine dönmesini isteyen Kadriye Adıgüzel’in iddiaları, canlı yayına telefonla bağlanan kızı Sevda Keleş’e soruldu.

 

Keleş, annesinin iddialarının doğru olmadığını, babasının yanında kalmasının tamamen kendi tercihi olduğunu, annesi Kadriye Adıgözel’in küçük ve önemsiz sebeplerden dolayı zaman zaman babası Celal Adıgözel’i eve almayarak sokağa terkettiğini söyleyerek, anne ve babasının bir araya gelmesini herkesten çok kendisinin istediğini ifade etti. Esra Erol programına katılma sebeplerinden en önemlisinin 10 yıldır kayıp 29 yaşındaki oğlunu bulmak olduğunu söyleyen Sevda Keleş, göz yaşları ile oğlunun bulunması için Esra Erol’dan yardım istedi.

ATV Program yapımcısı Esra Erol, karşılıklı söylenen iddiaları görüşmek için Sevda Keleş ile babası Celal Adıgözel’i canlı yayına davet etti. Canlı yayında tarafları dinleyen Esra Erol’un çabaları sonuç verdi ve günlerdir eşi Celal Adıgözel’e evine dön diye seslenen ve sütüdyoda eşi Celal Adıgözel’in elini öperek karşılayan ve hiç göstermelik tavır sergilemeden Türkali şivesi ile milyonlarca izleyicinin gönlünü kazanmasını bilen Kadriye Adıgüzel, eşi Celal Adıgözel’in elinden tutarak Türkali köyüne gelmek üzere stüdyodan kalacakları otele gittiler. Çiftin bu akşam otelde kalarak yarın Türkali köyüne hareket etmeleri bekleniyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN