• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 120
  • Dünkü Görüntülenme: 6640
  • Toplam Görüntülenme: 4356879

MÜSİAD Zonguldak Şube Başkanı Salih Yılmaz, Barış ve Huzur Diledi

16 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
501 defa okundu.
MÜSİAD Zonguldak Şube Başkanı Salih Yılmaz, Barış ve Huzur Diledi

MÜSİAD ZONGULDAK ŞUBE BAŞKANI SALİH YILMAZ, BARIŞ VE HUZUR DİLEDİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Salih Yılmaz, “Ramazan Bayramı’na barış ve huzurun ülkemiz başta olmak üzere bütün dünyada hakim olması diliyoruz” dedi.
Zonguldak halkı başta olmak üzere bütün İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik eden MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamasında şu düşüncelere yer verdi:
“Ramazan Bayramı’na barış ve huzurun ülkemiz başta olmak üzere bütün dünyada hakim olması diliyoruz. Dünyanın her köşesinde çeşitli zorluklarla mücadele eden Müslüman kardeşlerimize sabır, metanet ve huzur diliyoruz. İnsanlık sadece Müslümanların yaşadığı coğrafyalarda değil dünyanın her yerinde zor durumda. İnsanoğlu, ne acıdır ki, fakirlik, cehalet, ayrımcılık, temel hak ve özgürlüklerin savaşlar ve çeşitli baskılarla kısıtlandığı zor zamanlar yaşıyor. Kutsal Kitabımız Kur’an-ı Kerim’in bütün çağlara hitap eden barış ve esenlik mesajı üzerinde dikkatlice düşünülmesi gerekiyor. Alemlere Rahmet olarak gönderilen Peygamberimizin, adalet, iyilik, yardımlaşma, kardeşlik, sevgi ve merhamet mesajının iyi anlaşılması gerekiyor. Mademki, bize “Oku” diye başlayan bir “Kitap” gönderilmiş. Mademki, Rabbimiz, Son Peygamberi Hz. Muhammed’e (SAV) “Biz seni ancak Alemlere Rahmet olarak gönderdik” diyor. Barış ve huzura, birlikte kutlanan bayramlara ulaşmanın yolu, “Okumak”tan, O “Kitap”ta buluşmaktan geçiyor. Sahip olduğumuz nimetlerin ve değerlerin kıymetini bilerek iyilik ve güzellik üretmeliyiz. Adaletten, iyilikten, özgürlüklerden, barıştan yana olmalıyız. Ramazan Bayramı’nın manevi bereketi ve aydınlığında ülkemiz, İslam Alemi ve bütün insanlık için barış ve huzur diliyorum.”

65431

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN