• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 192
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4714017

MÜSİAD ZONGULDAK, GENEL MERKEZİN İFTARINA KATILDI

22 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
601 defa okundu.
MÜSİAD ZONGULDAK, GENEL MERKEZİN İFTARINA KATILDI

MÜSİAD ZONGULDAK, GENEL MERKEZİN İFTARINA KATILDI

MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, MÜSİAD Genel Merkezinin her sene düzenlediği geleneksel iftarına katıldı. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile de görüşen MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, yetkililerle kentin sorunlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD), her yıl Ramazan ayında düzenlediği Geleneksel MÜSİAD iftarını bu yıl Haliç Kongre Merkezi’nde düzenledi. İftar Programına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Valisi Vasip Şahin katıldı.
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen MÜSİAD iftarına Yönetim Kurulu Üyeleri Faruk Mercimek ve Salih Kuvvetli ile birlikte katılan MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile de görüştü. MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, yetkililerle kentin sorunlarıyla ilgili de görüş alışverişinde bulundu. İftar programının verimli geçtiğini ifade eden Başkan Yılmaz, “MÜSİAD ailemiz her geçen gün büyüyor. Geleneksel hale getirilen iftar programlarımız da bu büyüyen ailemizi bir arada görmek için fırsat oluyor. Ramazan ayının dostluk, kardeşlik ve muhabbet duygularını pekiştiren bir ay olmasından dolayı da üyeler arasındaki kaynaşma ortamı daha da pekişiyor. İnşallah önümüzdeki günlerde ülkemiz ve insanımız için çok daha faydalı işler yapacağız” dedi.

11216334_10152825109432304_1555673676_n13

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN