• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 92
  • Dünkü Görüntülenme: 282
  • Toplam Görüntülenme: 3568879

Muhteşem sünnet düğünü…

17 Ağustos 2018
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1.054
Muhteşem sünnet düğünü…

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Türkali Köyü’nde ikamet eden ve Kilimli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli Volkan & Gülcan Koçsan çiftinin çocukları Kayra ve Çağan Koçsan’ın sünnet düğünleri gerçekleştirildi.

Türkali Sahil Plajında gerçekleşen sünnet düğününe, Koçsan çiftinin yakınları ile İlçe Milli Eğitim Müdrürlüğü’nde görevli öğretmenler ile Halk Eğitim, Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’nde çalışan çok sayıda davetli katıldı. İlk olarak Kayra ve Çağan Koçsan için Türkali Köyü’nde konvoy yapıldı. Ardından sahil plajındaki düğüne geçildi.

Kayra ve Çağan Koçsan burada Türkali Köyü’nde klibi çekilen Zonguldaklı sanatçı Baha Güneş’in şarkıları ve klarnet ustası Halim Eseroğlu’nun muhteşem klarnet sesiyle gönüllerince eğlendi. Düğünün çekimleri ATV Avrupa Vizyon Programının Muhabiri Volkan Taşkıran tarafından yapılırken, gecenin sonlarına doğru pasta kesimi yapıldı ve çalınan oyun havaları eşliğinde güzel bir gece geçirildi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Slm ben türkali halkına sıcak ve samimi ilgisinden dolayı herkese teşekkür ediyorum inşalla h başka bir eğlencede buluşuruz..saygilar
    17 Ağustos 2018 02:26

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN