• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1412
  • Dünkü Görüntülenme: 984
  • Toplam Görüntülenme: 3730821

Muhtar el attı, köylü kazandı!.

6 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
18.725
Muhtar el attı, köylü kazandı!.

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Şirinköy köyünde köy muhtarı Ergin Kardaş’ın girişimleri sonucunda köye halı saha kazandırıldı.

Şirinköy Muhtarı Ergin Kardaş göreve geldiği günden bu tarafa köyde çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Adeta arı gibi çalışan Kardaş, köyün gençlerini spora kazandırmak amacıyla köyün tam ortasına halı saha kazandırdı. Büyük uğraşlar sonucunda köye kazandırdığı halı saha herkesin hizmetine sunuldu.

Köy Muhtarı Ergin Kardaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, “Büyük uğraşlar sonucu yapımı tamamlanan ve güzel bir açılışla halkımızın hizmetine sunulacak olan Şirinköy Halı Sahası nihayet tamamlandı. Yapımında büyük emekleri olan, başta devletimize, Milletvekilimiz Sayın Polat Türkmen, Valimiz Erdoğan Bektaş, Vali Yardımcımız ve Kilimli Kaymakamı olan Sayın Nevzat Taşdan, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş, Meclis Başkanı Necdet Karaveli, Yol Şube Müdürü Sertaç Yavuz, Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve Kilimli İlçe Başkanı Sedat Demirci, Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri, dğgerli abilerim Sebahattin Gülay, Necati Akyol, İlçe Özel İdare Müdürü Emine Kırlak, Kılıç, Kilimli İlçe Jandarma Komutanımız Mehmet Üstün, Kilimli Belediye Başkanımız Kamil Altun, Muslu Belediye Başkanımız Sabahattin Adıyaman, Muslu Belediyesi Fen İşleri Müdürü Fırat Kabadayı, Özel İdare Şantiye Şefimiz Kemal Çiçek, Özel İdare Plan Proje Müdürümüz Mustafa Kalaycı, Eren Enerji Müdürü Cem Çiftçi, Köy ihtiyar heyetine, köy güzelleştirme derneğimize ve daha nice emeği geçenlere köyüm adına teşekkür ederim. Rabbim Sizlerden Razı olsun. Bölgemizin bütün köylerinin gençlerini de köyümüze bekleriz inşallah. Bu vesile ile köyler arasında güzel bir kaynaşma olup sevgi, kardeşlik ve dostluk bağları iyice artacak inşallah” dedi. 

Öte yandan Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, Ak Parti Kilimli İlçe Başkanı Sedat Demirci ve İl Genel Meclis Üyesi Sebahattin Gülay Şirinköy köyünde incelemelerde bulunarak yapımı tamamlanan Şirinköy Halısahasını yerinde inceleme yaptılar. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN