• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 286
  • Dünkü Görüntülenme: 504
  • Toplam Görüntülenme: 4680737

Müftülükten “Vakit İyilik Vakti” İftarı

5 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
496 defa okundu.
Müftülükten “Vakit İyilik Vakti” İftarı

HUZUREVİ SAKİNLERİ VE YETİŞTİRME YURDUNDA KALANLARA İFTAR

Zonguldak’ın Çaycuma İlçe Müftülüğü tarafından “Vakit İyilik Vakti” ve “Ramazan İyilik Sofraları” kapsamında Ensar Kur’an Kursu’nda Huzurevi sakinlerine ve yetiştirme yurdunda kalan çocuklara Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği verildi.

Düzenlenen iftar yemeğine; İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çaycuma Huzurevi Müdürü İzzet Örenli, Çocuk Esirgeme, Yetiştirme Yurdu Müdürü Mesut Özmekik, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Ayten-Maksut Çavdar Öğrenim Birimi gönüllülerinden Merve Ural, Merve Yıldızhan, huzurevi sakinleri, yetiştirme yurdunda kalan çocuklar, Müftülük çalışanları ve basın mensupları katıldı.

İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu Müftülük tarafından verilen iftar yemeğinde yaptığı konuşmasında; “Ramazan ayı dolayısıyla Müftülüğümüzün “Vakit İyilik Vakti” kapsamında verdiğimiz iftar yemeğine katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Huzurevinde kalanlar yaşlılarımız birer bizim annemiz ve babamızdır. Ayrıca çocuk yetiştirme yurdunda kalan miniklerimiz ise bizim gözbebeğimizdir. Allah bugünde bizleri sizlerle buluşturduğu için razı olsun. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Çaycuma Huzurevi Müdürü İzzet Örenli ise İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’na teşekkür ederek herkese hayırlı ramazanlar temennisinde bulundu. İftar yemeği sonunda yaşlılar ile sohbet gerçekleştirildi. Çocuklar ise Kur’an kursu bahçesinde gönüllerince eğlendi.

(Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN)

11 12 13 14 15

654311

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN