• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 306
  • Dünkü Görüntülenme: 296
  • Toplam Görüntülenme: 4743345

Müftülükten Kutlu Doğum Programı

20 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
539 defa okundu.
Müftülükten Kutlu Doğum Programı

MÜFTÜLÜKTEN KUTLU DOĞUM PROGRAMI

Çaycuma İlçe Müftülüğü tarafından 2015 yılı Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle ‘Kur’an Ziyafeti ve Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı” konulu konferans Çaycuma Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

İlçe Müftüsü Mahmut Arcaklıoğlu’nun ev sahipliği yaptığı programa Kaymakam Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkan Vekili Onur Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Gökçebey İlçe Müftüsü Veyis Susam, KYK Müdürü Ahmet Duman, okul müdürleri, STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.Programın sunuculuğunu Merkez 50. Yıl Camii İmam Hatibi Murat Yaşa’nın rehberliğinde Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi 10/A sınıfı öğrencileri Selenay Üstün ve Furkan Küçük yaptı.

Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Üyesi Kurra Hafız Fatih Okumuş, Ahmet Hamdi Akseki Camii Müezzin Kayyımı Mansur Sağır, Hacı Bayram Camii İmam Hatibi Yunus Koçan ve İlçe Pehlivanlar Mahalle Camii İmam Hatibi Kurtuluş Akbaş okudukları Kur’an ziyafeti sundular. Ardından Mushafları İnceleme ve Kıraat Üyesi Fatih Okumuş “Hz. Peygamber S.A.V ve Birlikte Yaşama Ahlakı” konulu güzel ve etkili bir konferans verdi.

İlçe Müftüsü Mahmut Arcaklıoğlu düzenlenen programla ilgili olarak; “Kutlu Doğum Haftası dolayısı ile Çaycuma Müftülüğü olarak organize ettiğimiz Kuran Ziyafeti ve Konferansımız oldukça güzel ve bereketli geçti. Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Üyemiz Fatih Okumuş hocamızın konuşmacı olarak katıldıkları programda Pehlivanlar Mah. Camii İmam Hatibi Kurtuluş Akbaş, Ankara Ahmet Hamdi Akseki Camii Müezzin Kayyımı Mansur Sağır ve Hacı Bayram Veli Camii İmam Hatibi Yunus Koçan hocalar da güzel bir Kuran ziyafeti sundular. İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının amirleri ile kalabalık bir cemaatin iştirak ettiği programımızın hazırlığında emekleri olan din gönüllüsü kardeşlerimize ve her programda bizleri yalnız bırakmayan basın mensuplarımız ve halkımıza hassaten çok teşekkür ediyoruz’ dedi.

Programda ayrıca Çaycuma İmam Hatip Lisesi öğrencisi Emel Kabasakal ‘Ya Resulallah’ şiirini okuyarak dinleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Çaycuma Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşen Kur’an Ziyafeti ve Konferans programı misafirlere plaket takdiminin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesinden sonra son buldu.

(HABER-FOTO: Anıl TAŞKIRAN)

DSC_8643 DSC_8550 DSC_8552 DSC_8555 DSC_8558 DSC_8563 DSC_8571 DSC_8577 DSC_8585 DSC_8593 DSC_8596 DSC_8611 DSC_8618 DSC_8630

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN