• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 306
  • Dünkü Görüntülenme: 296
  • Toplam Görüntülenme: 4743335

Müftü Keskin’den Başkan Güneş’e Veda Ziyareti

9 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
549 defa okundu.
Müftü Keskin’den Başkan Güneş’e Veda Ziyareti

geniebanner2

BİRLEŞTİRME YENİ

MÜFTÜ KESKİN’DEN BAŞKAN GÜNEŞ’E VEDA ZİYARETİ

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Müftü Ömer Keskin’in Gaziantep Şehit Kamil Merkez ilçesine tayini çıkması sebebiyle, Belediye Başkanı Zerrin Güneş’e veda ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Şube Müdürü Erdal Oruçoğlu ve Belde’de görev yapan din görevlileri de katıldı. İlçe Müftüsü Ömer Keskin, 3 yılı aşkın bir süredir Çaycuma ilçesine hizmet ettiğini ifade etti.
Müftü Keskin, “Bu süre zarfında bir çok hizmetleri gerçekleştirdik. Bu çalışmalar sırasında zaman zaman ilçe ve belde belediyelerimizden de destek almıştık. Ben bu nedenle ilçe ve belde belediye başkanlarımıza da çok teşekkür ederim. Ayrıca bundan sonraki çalışmalarınızda size de başarılar dilerim” dedi.
Belediye Başkanı Zerrin Güneş’de yaptığı konuşmasında, “İlçemizde yapmış olduğunuz çalışmaları yakından takip edip her zaman takdir etmekteyiz. Beldemizde görev yapan din görevlisi arkadaşlarımız güzel bir birliktelik oluşturdular. Bundan sonraki çalışma ve faaliyetlerine de Belediye olarak destek olacağız. Üzerimize düşen görev neyse her zaman yapmaya hazırız. Bende sizlere yapmış olduğunuz hizmet ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim. Bundan sonraki yeni görev yerinizde başarılar dilerim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN