• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 204
  • Dünkü Görüntülenme: 6188
  • Toplam Görüntülenme: 4411615

Motosikletiyle dükkanın kilidini kırıp kasayı boşalttı

7 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
356 defa okundu.
Motosikletiyle dükkanın kilidini kırıp kasayı boşalttı

Motosikletiyle dükkanın kilidini kırıp kasayı boşalttı

Antalya’da bir şahıs, gece saatlerinde kapalı dükkanın kapısını motosikletiyle kırdıktan sonra kasa içerisinde bulunan 25-30 TL’yi çalarak kayıplara karıştı. Motosikletli şahsın, dükkana giriş ve içerideki görüntüleri güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, Antalya’nın Muratpaşa ilçesi İsmet Paşa Caddesi’nde bulunan bir dükkanda meydana geldi. Gece saat 03.00 sıralarında meydana gelen olayda, motosikletli hırsız, dükkanın önüne gelerek ilk olarak çevresini kontrol ediyor. Daha sonra ise, çevrede kimsenin olmamasını fırsat bilen 25-30 yaşlarındaki hırsız, birkaç kez motosikletiyle kilitli cam kapıya doğru hamle yaptıktan sonra amacına ulaşıyor. Kapının kırılmasıyla motosikletini dükkanın önüne bırakan hırsız, hızlı bir şekilde dükkanın içinde direkt olarak kasanın olduğu bölmeye geçiyor. Kasayı açtıktan sonra içerisinde bulunan metal ve kağıt paraları cebine koyan hırsız, çevresine bakmayı da ihmal etmeyerek rahat bir şekilde işine devam ediyor. Kasa içerisinde bulunan paraları alan hırsız, daha sonra dükkanın içerisinde bir şeyler aradıktan sonra tekrar kasanın oraya gelerek, kasanın altında bulunan çekmeceleri de karıştırmaya devam ediyor. Çekmeceden bulduğu zarfı da kurcalayan hırsız, zarfın içinden bir şey çıkmayınca zarfı yere atarak, kapının kilidini kırdığı motosikletiyle olay yerinden hızla uzaklaştı. Hırsızın, dükkana girip, dükkandan çıkması ise sadece 5 dakika sürüyor. Hırsızın içeri girmesi ve kasayı boşaltmasının görüntüleri ise dükkanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

HIRSIZIN DÜKKANDA RAHAT RAHAT HAREKET ETMESİ ŞAŞIRTTI
Sabah dükkanını açmaya gelen 1 yıllık dükkan sahibi 29 yaşındaki Emre Palay, daha önce de başlarına böyle bir olayın geldiğini ifade etti. Palay, “Sabah dükkanımızı açmaya geldiğimizde kapının kilidinin kırık olduğunu fark ettik. İçeri girdiğimizde ise kasanın içerisinde bulunan metal ve kağıt paraların çalındığını gördük. Daha sonra ise güvenlik kameralarını inceledik. Gece saatlerinde motosikletli bir şahsın kapının kilidini kırdığını ve kasayı boşalttığını gördük. Kasada da zaten 25-30 TL para vardı. Şahsın içeride rahat rahat hareket etmesi beni oldukça şaşırttı. Şikayetçi olmayı düşünmüyorum. Zaten daha önce de başımıza böyle bir olay geldi. Bir sonuç alamadık” dedi.

12273050_10153216627587304_339136525_n

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN