• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1148
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4685351

MİSİAD’TAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET

4 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
586 defa okundu.
MİSİAD’TAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET

MİSİAD’TAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET

Memleketçi ve Sanayici İş Adamları Derneği, (MİSİAD) Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti.
Zonguldak’ta 7 ay önce kurulan Memleketçi ve Sanayici İş Adamları Derneği (MİSİAD) protokol ziyaretleri kapsamında Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Zonguldak’ın kent sorunlarının konuşulduğu ziyarette MİSİAD Başkanı Yasin Aygün, “Amacımız hem sohbet etmek, hem MİSİAD hakkında kendilerine bilgi vermek hem de Zonguldak ile ilgili olarak birlikte neler yapabiliriz ve Zonguldak için nelere imza atabiliriz sorusuna cevap aramak. Başkanımıza bizi kabul ettiği için teşekkür ediyoruz. İlk görüşmemizi de kendisiyle yapıyoruz. Sayın Emniyet Müdürümüz Osman Ak’ı da makamında ziyaret edeceğiz. MİSİAD’ın amacı yerli üretim ve yerli sermaye ile hizmet etmek. Zonguldak’ı kalkındırmak adına bir araya gelmiş olan iş adamlarıyız. Bu anlamda da Sayın Başkanımızın fikirlerini alacağız ve bu anlamda da kendilerine nasıl destek olabileceğimizi soracağız” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akdemir ise Zonguldaklı iş adamlarının bir araya gelmesinin çok güzel olduğunu söyledi. Zonguldak’ta ekonominin geriye gittiğini ifade eden Akdemir , “Özellikle Zonguldak’ta ekonominin geriye gitmesi bizi üzüyor, ancak sizin gibi iş adamalarının bir araya gelmesi de bizi sevindiriyor. Sizin özellikle ekonomi ve istihdam saplanması konusunda önemli yerleriniz ve sorumluluklarınız var. Bu görevleri üstlenmiş ve elinizi taşın altına koymuşsunuz. İnşallah hiçbir sıkıntı çekmezsiniz ve Zonguldak için elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. Ben sizi yürekten tebrik ediyorum. Özellikle ilimizde istihdam konusunda çalışmalar yapılması benim çok hoşuma gidiyor. Bir kaç kişinin işe alınması ve çoğalması bizi sevindiriyor. Sizi kutluyorum, teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

ŞEHİT POLİS TANSU AYDIN İÇİN PLAJ FUTBOLU TURNUVASI
Önümüzdeki günlerde şehit polis Tansu Aydın anısına yapılacak olan ve başlama vuruşunu şehit babası ile Osman Ak’ın yapacağı turnuva hakkında konuşan Akdemir, “Turnuvaya şehidimizin adının verilmesi turnuvaya ayrı bir atmosfer katacaktır” dedi.
Sporun her türlüsünün kendisi için önemli olduğunu belirten ve gençler için sporun bir eğitim niteliği taşıdığını ifade eden Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Voleybol, futbol, hentbol, karate ve benzeri her spor bizim için önemlidir. Gençlerimizin de spora ilgisinin olması benim de çok hoşuma gidiyor. Çünkü olumsuz davranışlardan sıyrılıyorlar, olumlu olmayı öğreniyorlar. Kardeşliği, paylaşmayı, sevgiyi ve dostluğu öğreniyorlar. Sporda üst seviyeler gelip milli statüler kazandıklarında ise bu sevgimiz daha üst seviyelerde yer alıyor. Plaj Futbolu, ilimizde ilklerden birisi olacak. Sayın Resul Kumaş hocamız bize geldi ve plaj futbolu ile ilgili bir turnuva düzenlemek istediğini beyan etti. Fikirleri çok hoşuma gitti ve bizler de kendisine destek vermek istedik. Çarşamba günü de başlayacak, umarım güzel bir etkinlik olur. Bu turnuvanın en önemli ve anlamlı şeylerinden birisi turnuvaya şehidimiz polis memuru Tansu Aydın’ın adının verilmesi oldu. Turnuvaya şehidimizin isminin verilmesi, turnuvaya ayrı bir anlam ve ayrı bir atmosfer katacaktır. Bu vesile ile de şehidimizin ailesine tekrardan taziyelerimi sunuyorum. Allah acısını üzerlerinden kaldırsın, biz böyle şeylerin yaşanmasını istemiyoruz” açıklamasında bulundu.
Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ve hediyelerin sunulmasının ardından sona erdi.

12 - Kopya

MİSİAD, ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR'İ ZİYARET ETTİ. (MURAT KÜÇÜK - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

MİSİAD, ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR’İ ZİYARET ETTİ.

ZİYARETTE ZONGULDAK'IN KENT SORUNLARI HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPILDI. (MURAT KÜÇÜK - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

ZİYARETTE ZONGULDAK’IN KENT SORUNLARI HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPILDI.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN