• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 94
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4713919

Mimar Sinan Ortaokulunda Mezuniyet Gecesi

16 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1058 defa okundu.
Mimar Sinan Ortaokulunda Mezuniyet Gecesi

   Çaycuma Mimar Sinan Ortaokulu 2014-2015 öğretim yılı Mezuniyet Gecesi programı büyük bir coşku içinde geçti. Gecede Türkçe öğretmeni Çiler PİLAVCI rehberliğinde hazırlanan şiir dinletisi, Türkçe öğretmeni Sevilay TOPÇU rehberliğinde hazırlanan HEKİMİM adlı Tiyatro Gösterisi ve Müzik öğretmeni Kadir Sedat SONKAYA tarafından hazırlanan okul korosu büyük bir beğeniyle izlendi. Okul Müdürü İsmail BAŞ “ 2014-2015 eğitim öğretim yılının Mimar Sinan Ortaokulu ailesi için akademik, sosyal ve kültürel, sportif ve bilimsel yönden çok başarılı geçtiğini; bu anlamda Çaycuma’ da taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandığını belirtti. Ayrıca bu başarıda başrolü oynayan tüm öğretmenleri tebrik ederek hepsine şükranlarını sunduğunu dile getirdi.”

Çaycuma Mimar Sinan Ortaokulunda yıl içerisinde değişik faaliyet ve çalışmalarla okula katkı ve başarı sağlayan Fen Bilgisi öğretmeni Cihan KARAKÖK, İngilizce Öğretmenleri Eren YİRMİBEŞ ve Derya Doruk AKÇİN, Matematik Öğretmenleri Gülçin YİĞİT, Özlem ILGIN, Oktay ÇAKMAK ve Emrah IŞIK, Sosyal Bilgiler Öğretmenleri Mahir AKŞAN, Esin GÜNEL ve Filiz KABAKCI, Beden Eğitimi Öğretmenleri Onur ÇEVİK ve Fatih KERTİŞ Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu tarafından plaket ile ödüllendirildiler. Ayrıca Bu Benim Eserim yarışmasında Ankara Bölge sergisine iki proje ile katılan Fen Bilimleri Öğretmeni Cihan KARAKÖK’ e Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu tarafından Plaket ve hediye takdimi yapıldı.

Mezuniyet Gecesinde önce 2014-2015 öğretim yılında Mimar Sina Ortaokulundan 1. olarak mezun olan 8/C sınıfı öğrencisi Bekir Taha KARA, 2. Olarak mezun olan 8/C sınıfı öğrencisi Sena KARAALP ve 3. Olarak mezun olan 8/A sınıfı öğrencisi Ömer ACAR’ a Okul Aile Birliği tarafından hazırlanan plaket ve hediyeleri okul müdürü İsmail BAŞ ve Emekli eğitimci Hayrullah SAKİ tarafından takdim edildi. Daha sonra 2014-2015 eğitim öğretim yılında Mimar Sinan Ortaokulundan mezun olan tüm öğrenciler isimleri okunarak sahneye çağırıldı sınıf şube rehber öğretmenleri tarafından temsili olarak okul bitirme belgeleri verildi. Yoğun katılımın olduğu okul mezuniyet gecesi başarılı bir sunumla sona erdi.

DSCF6944 (1)

NET_5295 NET_5344 NET_5582 NET_5587

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN