• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 514
  • Dünkü Görüntülenme: 3736
  • Toplam Görüntülenme: 4043831

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Zonguldak’ta temaslarda bulundu

12 Mart 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4991 defa okundu.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Zonguldak’ta temaslarda bulundu

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Zonguldak Ereğli ilçesindeki temasları sonrasında, Zonguldak Belediye Başkanı Dr.Ömer Selim Alan’ı makamında ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri, Belediye Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri tarafından belediye binası önünde çiçekle karşılandı ve ardından başkanlık makamında ağırlandı.

 Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Zonguldak'ta temaslarda bulundu

Zonguldak Bld.Başkanı Dr.Ömer Selim Alan, ‘Milli Eğitim Bakanımız Sn. Ziya Selçuk’u hem şehrimizde hem de belediyemizde görmekten büyük mutluluk ve onur duyduk. 12 Mart İstiklal Marşı’mızın Kabulünün 100. yıl dönümü vesilesiyle de Sayın Bakanımızın böylesi anlamlı bir gün de ziyaretleri bizler için de ayrı bir öneme sahip olmuştur. Bakanlığımızın da desteği ile Valiliğimizin, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ve yerel yönetimler olarak bizlerin çabası ile ilimizi eğitim alanında daha ileriye götürmek için gayretlerimiz devam edecektir. Sayın Bakanımıza nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

HABER FOTOĞRAFLARI

 Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Zonguldak'ta temaslarda bulundu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN